استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
برگزاري اولين جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان سمنان در سال 96 1396/01/27
برگزاري اولين جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان سمنان در سال 96
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
استاندار سمنان در اين نشست با قدرداني از دستگاههاي اجرايي، صاحبان صنايع و بانك هايي كه در پرداخت تسهيلات ويژه رونق توليد واشتغال همكاري كردند تصريح كرد : بايد از دستاوردهاي اقتصادي و امور تسهيل شده در بخش اداري، 55روابط مالي و مساعدتهاي همه افراد در ارتقاء رتبه استان در سطح كشور دفاع و قدرداني كرد.
دكترمحمدرضا خباز، توجه خاص به رهنمودهاي رهبري در برنامه ريزي ستاد اقتصاد مقاومتي در سال 96 را خاطرنشان كرد و گفت : طبق بيانات ايشان، در تحقق اقتصاد مقاومتي، فقط قوه مجريه مسئول نيست و همه قوا و نهادها بايد براي موفقيت در اين راه قدم هاي موثر و مستمر بردارند.
وي از مسئولان ستاد اقتصاد مقاومتي استان خواست تا با بررسي نقاط ضعف و كاستي هاي احتمالي سالهاي گذشته، امور ناتمام رسيدگي به مشكلات واحد هاي صنعتي بخصوص در بخش بانكي را سريعتر تسهيل كنند.
احمد همتي نماينده مردم سمنان، مهديشهر و سرخه در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين نشست پيگيري طرح هاي اقتصاد مقاومتي در حال اجرا را خواستار شد و تصريح كرد : در برنامه ششم توسعه در راستاي حمايت از طرح هاي اقتصاد مقاومتي، راهگشايي هاي مناسبي در نظر گرفته شده است كه مسئولان استاني مي توانند با ارائه نظرات مديريتي و تجارب خود اين روند را تكميل كنند.
سعيد طاهري رئيس سازمان برنامه و بودجه استان نيز از آغاز ارزيابي هاي دستگاههاي اجرايي درخصوص طرح هاي اقتصاد مقاومتي خبر داد و گفت : برخي از بانك هاي استان بسيار عملكرد خوبي داشتند و تعدادي از بانك هاي خصوصي متاسفانه در اين زمينه با مسئولان استان همراه نبودند.
وي تمركز بر توليد و اشتغال بر اساس فرامين نوروزي رهبري را اصل برنامه ريزها و تحولات ستاد اقتصاد مقاومتي در سال جاري برشمرد.
اخرين وضعيت30پروژه مهم تأثير گذاربخش صنعت وكشاورزي و30پروژه مهم معدني دراين جلسه مورد بررسي قرارگرفت
همچنين دراين جلسه برنامه هاي دستگاه هاي اجرايي استان درراستاي اقتصاد مقاومتي توليد واشتغال موردبحث وبررسي قرار گرفت.
تعداد بازدید: 34
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal