استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
ديدار استاندار سمنان با خانواده شهيدان نوروزي فر 1396/01/01
در نخستين دقايق سال نوانجام شد:
ديدار استاندار سمنان با خانواده شهيدان نوروزي فر
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان ، ، دكتر محمد رضا خباز ، استاندار سمنان در ديدار با خانواده شهيدان نوروزي فر با بيان اينكه خانواده شهدا افتخار ما هستند، گفت: تربيت فرزندان دلاور و رشيدي همچون شهيدان كيومرث و ايرج نوروزي فر نشانه نقش ارزشمند مادر شهيدان و خانواده در تربيت فرزندان است.
 
استاندار سمنان با اشاره به اينكه : جهاد دري از درهاي بهشت از كه خداوند براي دوستان خاص خود گشوده است ، گفت : خداوند عنايت ويژه اي به شهدا دارد و شهدا از دوستان خاص خداوند هستند.
ايشان گفت : اگر پافشاري ، شجاعت و تقديم خون شهدا نبود ولبيك به فرمان امام اتفاق نمي افتاد امروز از انقلاب چيزي نداشتيم.
استاندار سمنان خاطر نشان كرد : همه داشته ها ي ما از بركت خون خداست و شهادت امري اتفاقي نيست و انتخابي است شهدا خود خواستند تا جان خويش را تقديم نظام و انقلاب كنند.
ايشان ، خون شهدا را باعث جاودانگي و پايداري انقلاب و نظام دانست و عنوان كرد: امروز در سايه ايثار خون شهدا در كشور امنيت برقرار است ما بايد قدردان خانواده معظم شهدا باشيم .
دكتر خباز در ادامه گفت : تا جان در بدن داريم حرمت خون شهدا را حفظ كرده و ارزشهايي كه شهدا برآن پايبند بودند حفظ و حراست مي نماييم . 
در پايان اين ديدار توسط استاندار سمنان ؛ از نقش مادر شهيدان تجليل بعمل آمد .  
در اين ديدار مشاور استاندار در امور ايثارگران / مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران و همچنين فرماندار سممنان ، دكتر خباز استاندار را همراهي كردند .  
تعداد بازدید: 83
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal