استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
787 شعبه اخذ راي در استان سمنان پيش بيني شد/ 647 شعبه ثابت 1395/12/24
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري:
787 شعبه اخذ راي در استان سمنان پيش بيني شد/ 647 شعبه ثابت
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري در نشست ستاد انتخابات استان سمنان به ميزباني استانداري ضمن اشاره به پيش بيني تعداد شعبات اخذ راي، ابراز داشت: تعداد 787 شعبه انتخابات در استان خواهيم داشت كه 647 شعبه از اين تعداد ثابت و 140 شعبه سيار خواهد بود.
وي افزود: تلاش براي آموزش افراد متصدي اخذ راي در شعبات شهري و روستايي صورت گرفته كه اميدواريم فرآيندهاي انتخاباتي به خوبي برگزار شوند و شاهد استقبال قابل توجه مردم باشيم.
دكتر قنبري با بيان اينكه در روزهاي گذشته مانور انتخابات در شهرستان هاي هشت گانه استان نيز انجام شد، ابراز داشت: سطح آگاهي و آمادگي مجريان انتخابات مناسب ارزيابي مي شود.
ايشان با بيان اينكه فرمانداري ها و بخشداري ها از روز سي ام اسفندماه براي ثبت نام داوطلبان آماده هستند، ابراز داشت: داوطلبان بايد با در دست داشتن مدارك مورد نياز به يكي از اين مكان ها مراجعه كنند.
وي در بخش ديگري از سخنان خود، افزود: برگزاري نشست هاي تخصصي در انتخابات با هدف تشريح و تبيين انتخابات و تحقق هدف مشاركت حداكثري انجام مي شود.
معاون سياسي امنيتي استانداري گفت: دشمنان در خارج از مرزها بدنبال پايين آوردن سطح مشاركت مردم هستند پس بايد حواسمان به ترفندها و نقشه هاي آنان باشد همانطور كه مسئولان نيز هشدار داده اند امروز دشمنان سعي خواهند كرد تا هم مشاركت و هم امنيت انتخابات ما را تحت الشعاع قراردهند كه قطعا به اين مقصود خود نخواهند رسيد.
قنبري با بيان اينكه در كشور ما و در تمام جناح ها و گروه‌ها هيچ اختلاف نظري در بحث مشاركت حداكثري و تامين امنيت انتخابات نيست، گفت: تمام تشكل ها و گروه‌هاي فعال نظام در ايجاد وحدت، شور و همدلي و در نتيجه افزايش مشاركت مردم در عرصه انتخابات موثر هستند.
وي با بيان اينكه به بركت انقلاب اسلامي سطح آگاهي مردم ما بالا رفته و اين امر در سلامت و امنيت انتخابات و نيز افزايش شور و حضور آنان موثر است، افزود: مردم كشور ما گوش به فرمان رهبري هستند و بي ترديد در لبيك به دعوت رهبر معظم انقلاب حضوري فعال در انتخابات خواهند داشت.
تعداد بازدید: 41
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal