استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
ميانگين حضور مردم سمنان در انتخابات رياست جمهوري 77درصد بوده است 1395/12/24
دبير ستاد انتخابات استان سمنان:
ميانگين حضور مردم سمنان در انتخابات رياست جمهوري 77درصد بوده است
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
دبير ستاد انتخابات استان سمنان در نشست ستاد انتخابات استان سمنان به ميزباني استانداري و با حضور اعضاي اين ستاد، ضمن اشاره به آمار مشاركت مردم استان در انتخابات گذشته، تاكيد داشت: ميانگين حضور و مشاركت مردم استان سمنان در مجموع انتخابات گذشته 73.7 درصد بوده كه از ميانگين نرم كشوري بالاتر است.
وي با بيان اينكه مشاركت مردم سمنان نشان از سطح بلوغ سياسي و احساس مسئوليت آحاد و اقشار جامعه است، افزود: آمار نشان مي دهد، ميانگين حضور مردم در يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري 78.2 درصد، در چهار دوره گذشته انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا67.3 درصد و در روستاي استان 69.2 درصد بوده است.
متقي با بيان اينكه زمينه براي مشاركت فراگير و با شكوه مردم مهيا است، گفت: به منظور افزايش مشاركت عمومي مردم استان در انتخابات طرحي با 15 محور آماده شده كه بر اساس آن همايش ها و نشست هاي تخصصي براي تمامي اقشار جامعه همچون رسانه ها و خبرنگاران برگزار مي شود.
ايشان افزود: ستاد انتخابات استان سمنان همچنين قرار است با شركت ها كارخانجات، اصناف و بازاريان، تجار و بازرگانان، كارگران و اعضاي شركت هاي تعاوني، اساتيد و دانشجويان، هيئت هاي مذهبي و مساجد، دانش آموزان و فرهنگيان، زنان و بانوان، هنرمندان، ورزشكاران، سازمان‌هاي مردم نهاد و جوانان، احزاب و گروهاي سياسي، طلاب و روحانيان و در نهايت كشاورزان و عشاير جلسات همفكري برگزار كند.
وي در بخش ديگري از سخنان خود، بيان داشت: پاسخگويي و شفاف سازي از جمله مسئوليت هاي اساسي مسئولان انتخابات است و تلاش مي كنيم تازمينه مشاركت حداكثري مردم را فراهم آوريم.
تعداد بازدید: 21
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal