استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
افزايش انجام فعاليتهاي فرهنگي و تبليغي در راستاي ارتقاء و تبيين استفاده از كالاهاي ايراني 1395/12/23
استاندار سمنان:
افزايش انجام فعاليتهاي فرهنگي و تبليغي در راستاي ارتقاء و تبيين استفاده از كالاهاي ايراني
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
جلسه كميسيون برنامه ريزي، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان سمنان به رياست استاندار و رئيس كميسيون برنامه ريزي، هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان و با حضور اعضاء در محل استانداري سمنان برگزارشد.
استاندار سمنان در اين جلسه گفت : توجه به توسعه اقتصادي نيازمند حمايت از توليدات داخلي و مبارزه با پديده شوم قاچاق كالا و ارز است كه با انجام اقدامات مناسب و مؤثر و كارهاي فرهنگي هم براي مصرف كننده در راستاي استفاده از محصولات ايراني و هم براي توليد كننده براي توليد يك كالاي خوب و با كيفيت بايستي صورت پذيرد.
وي با عنايت به مهم برشمردن آموزش براي ارتقاء فرهنگ عمومي، افزود: با اين اقدام مي توان اين ميراث بد را اصلاح و شاهد كاهش ميزان قاچاق در سطح استان و به تبع آن دركشور باشيم.
در ادامه برخي از رؤساي كارگروه هاي تخصصي كميسيون برنامه¬ريزي،هماهنگي و نظارت بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان، نگاه پيشگيرانه در ارتقاء بيشتر فرهنگ بازار در راستاي تحقق برنامه هاي مبارزه با اين پديده شوم را مهم خواندند كه با برنامه¬ريزي هاي بيشتر و ايجاد ارتباط نزديك في مابين اصناف و توليد كنندگان بتوانيم به نتايج بهتر و مؤثر تر دست پيدا كنيم.
در پايان اعضاء حاضر در جلسه به بيان نظرات و پيشنهادات خود پيرامون موضوعات مطروحه از قبيل ارائه گزارش عملكرد دستگاه ها و مشكلات استقرار نمايندگي سازمان جمع آوري و فروش اموال تمليكي در استان و ترويج فرهنگ استفاده از كالاهاي ايراني و طرح ها و برنامه هاي مبارزه با پديده شوم قاچاق و غيره پرداختند.
تعداد بازدید: 23
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal