استانداری سمنان
استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
زمينه سازي رونق روستاها از بهترين كارهاي خير است 1395/12/23
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري سمنان:
زمينه سازي رونق روستاها از بهترين كارهاي خير است
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري سمنان در جلسه كارگروه فرهنگي و اجتماعي اقتصاد مقاومتي استان گفت: خالي شدن روستاها باعث حاشيه نشيني و افزايش معضلات و آسيب هاي اجتماعي مربوطه مي شوند كه روستائيان عزيز به جاي اينكه توليد كننده شوند، مصرف كننده مي شوند و به دنبال اشتغال شهري نيز مي‌گردند.
وي افزود: اگر مشكل مهاجرت روستائيان به شهرها حل شود آسيب هاي اجتماعي نيز كاهش مي يابد و
ايشان اضافه كرد: مردم ما قطعا" به لحاظ باورهاي مذهبي و تعلقات ملي، در صورت فراهم شدن شرايط مناسب، مجددا به روستاها باز مي گردند و هم اكنون نيز خيلي از مردم در چارچوب طرحهاي بوم گردي در حال بازسازي خانه هاي قديمي پدري در روستاها هستند كه اين امر به رونق روستا و جذب گردشگر كمك ميكند.
دكتر قنبري همچنين با اشاره به تاكيد استاندار سمنان مبني بر ضرورت پيگيري حدود 80 پروژه نيمه تمام دولت، افزود: دولت آمادگي دارد اين پروژه ها را حتي به صورت رايگان به كساني كه توانايي اجرا و نهايي سازي آنرا دارند واگذار نمايد و از بسيج سازندگي دعوت نمود تا اين پروژه ها را بررسي و اعلام نظر نمايد.
ايشان اذعان داشت: چه كار خيري بالاتر از آنكه براي مردم معيشت خوب و آرامش و امنيت فراهم كنيم.
دكتر قنبري در خصوص اشتغال خانگي نيز خواستار انجام و توسعه آن در روستا شد و از بسيج سازندگي خواست تا در اين زمينه بررسي و همكاري نمايند و دولت نيز كمك مي كند.
تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal