استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
در حوادث و بحران ها، حضور بموقع و با آمادگي كامل بسيار مهم است. 1395/12/23
استاندار سمنان:
در حوادث و بحران ها، حضور بموقع و با آمادگي كامل بسيار مهم است.
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
استاندار سمنان در جلسه شوراي مديريت بحران استان خاطرنشان كرد: در حوادث و بحران ها، حضور بموقع و با آمادگي كامل بسيار مهم است و در همه زمينه ها بايد آماده باشيم و بويژه در ايام عيد بايد كشيك بگذاريم و حضور فعال و بموقع در منطقه داشته باشيم.
ايشان با اشاره به زحمات بي دريغ و شايسته دست اندركاران مديريت بحران و حوادث استان از تلاش هاي ايشان تقدير و تشكر كرد.
استاندار سمنان تاكيد كرد شهرداران در سراسر استان در زمان هاي مديريت بحران، محدود به شهر و منطقه خودشان نباشند و كمال همكاري را با مديريت بحران استان و انجام خدمت لازم در هر منطقه جغرافيايي كه حادثه اي اتفاق مي افتد داشته باشند.
همچنين در اين جلسه با برگزاري مانور مديريت بحران در سال آتي موافقت شد و دكتر خباز انجام آنرا ضروري دانست.
رييسيان مديركل مديريت بحران استانداري نيز در اين جلسه گزارش كاملي از حوادث سال جاري و مديريت و اقدامات انجام شده و همكاري دستگاه هاي ذيربط ارائه نمود.
در پايان اين جلسه از سردار قاسمي فرمانده نيروي انتظامي استان، دكتر شكرالهي مديرعامل جمعيت هلال احمر استان، دكتر نوروزي مدير پزشك قانوني استان، نژاد صفوي مديركل راه و ترابري، موسوي شهردار سمنان، دكتر فريور مدير بيمارستان كوثر سمنان و دكتر محمدي قائم مقام بيمارستان ولايت دامغان، براي همكاري و خدمات شايسته در مديريت بحران ها در استان با اهداء لوح توسط دكتر خباز استاندار سمنان تقدير به عمل آمد.
همچنين از ارگي فرماندار مهديشهر به جهت پيگيري نجات جان گرفتار شدگان در كوهستان برفي و از هاشمي معاون استاندار و فرماندار شاهرود به جهت پيگيري حادثه براي يك كوهنورد و جستجوي يا فتن كوهنورد فوت شده در كوه هاي نگارمن شاهرود، تقدير شد.
تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal