استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
خريد كالاي ايراني عمل به تحقق شعار سال است 1395/12/21
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري سمنان:
خريد كالاي ايراني عمل به تحقق شعار سال است
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
معاون امنيتي، سياسي و اجتماعي استانداري سمنان افزود : بخش قابل توجهي از مشكلات جامعه با رونق اقتصادي برطرف مي شود كه يكي از عوامل رونق كسب و كار، حمايت از توليد ملي است.
وي اظهار داشت : ركود اقتصادي و بيكاري از مشكلات عديده اي است كه در چند سال گذشته به دليل نبود مديريت شفاف و عمل گرا به وجود آمده است كه با رونق واحدهاي توليدي بار ديگر افزايش اشتغال در كشور نمايان مي شود.
ايشان خاطرنشان كرد : يكي از عوامل ايجاد بزهكاري و تشكيل پرونده هاي قضايي ،بيكاري است كه بايد با تلاش مردم و دولت اين چالش مهم كشور را ريشه كن كرد.
دكتر قنبري با بيان اين كه، مردم با خريد كالاي ايراني در افزايش رونق اقتصادي در كشور نقش دارند، گفت: اگر در كشور فرهنگ خريد كالاي توليد ملي عملياتي شود به طور قطع به صورت غير مستقيم بسياري از مشكلات عمده جامعه نيز برطرف مي شود.
وي اضافه كرد: خريد كالاي ايراني توجه و عمل به منويات رهبر انقلاب است و با توجه و اجرا شعار سال، بخش قابل توجهي از مشكلات كشور برطرف مي شود.
وي خاطرنشان كرد : اجراي اقتصاد مقاومتي در كشور ريشه در اقتصاد مردمي دارد و بايد اصحاب رسانه و مطبوعات براي فرهنگ سازي اين امر مهم بيش ازپيش تلاش كنند.
قنبري ادامه داد: بسياري از كشورهايي كه از نظر اقتصادي در جايگاه ممتاز جهاني قرار دارند، به توليد ملي توجه قابل توجهي مي كنند و بايد با نگاه با خارج و ارزيابي توانمندي داخلي، ايران را به يك ابرقدرت اقتصادي تبديل كرد.
وي با بيان اين كه براي اعتماد سازي در بين مردم براي خريد كالاي ايراني بايد به كيفيت محصولات توجه داشت، تصريح كرد: اگر كيفيت كالاي توليدي ايران افزايش يايد، مردم با فرهنگ ايران به يقين خريد كالاي ساخت داخل را خريداري خواهند كرد.
معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استانداري سمنان ادامه داد: در آستانه عيد نوروز بايد از هر كالايي، جنس ايراني در بازار موجود باشد تا علاوه بر افزايش رونق اقتصادي و كاهش ركود، زمينه افزايش اشتغال در كشور را فراهم كرد.
يكي از تاكيدات رهبر انقلاب در زمينه اقتصاد كه در طول ساليان گذشته بارها از سوي ايشان مطرح شده است، مصرف كالاي داخلي است، با ابلاغ سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي و برنامه‌ريزي‌ براي اصلاح الگوي مصرف، اين موضوع اهميت دوچنداني پيدا كرده است .
تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal