استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
جوانان امروز بايد با استفاده از فناوري نوين مشاغل جديد ايجاد كنند 1395/12/15
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري سمنان:
جوانان امروز بايد با استفاده از فناوري نوين مشاغل جديد ايجاد كنند
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
پنجمين جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان استان سمنان در محل سالن مديريت بحران استانداري سمنان با حضور معاون محترم سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري برگزار گرديد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري و نايب رئيس ستاد ساماندهي امور جوانان استان سمنان نيز در اين جلسه با بيان اينكه مشكل اشتغال جوانان در همه كشورها و از جمله كشور ما وجود دارد و امري اجتناب ناپذير است بر ضرورت استقبال از ايده هاي مربوط به اشتغال جوانان تاكيد نمود و همكاري همه دستگاه هاي عضو ستاد در تكميل سامانه راهنماي اشتغال جوانان استان سمنان را خواستار شد.
ايشان همچنين حضور و مشاركت حداكثري مردم استان سمنان و به خصوص جوانان در انتخابات سال آينده را بستري براي تقويت غرور ملي عنوان كرد
در ادامه فتاحي مدير كل ورزش و جوانان استان سمنان به پرداخت وام 40 ميليون توماني ازدواج براي جوانان در سال 96 اشاره نمود.
ايشان گفت: در سال 96 رويداد بزرگ انتخابات را در پيش رو داريم كه حضور پر شور جوانان در آن ميتواند بسيار تاثيرگذار باشد و جوانان استان سمنان به همراه همه سازمان هاي مردم نهاد با تمام قوا و شور و هيجان در صحنه انتخابات حاضر خواهند شد. همچنين دبيرستاد ساماندهي امور جوانان استان سمنان از افتتاح اولين خانه جوان در شهر سمنان به زودي خبر داد
در اين جلسه سامانه راهنماي اشتغال جوانان استان سمنان، معرفي گرديد اين سامانه به آدرس اينترنتي http://Edhteghalejavanan.ir توسط معاونت فرهنگي و امور جوانان اداره كل ورزش و جوانان استان سمنان طراحي و با كمك دستگاه هاي عضو ستاد ساماندهي امور جوانان استان تكميل گرديده است. اين سامانه ظرفيت ها و تسهيلات اشتغال دستگاه ها و همچنين شرايط دريافت آن را در اختيار جوانان قرار مي دهد.
همچنين در پايان اين جلسه از فرمانداران بعنوان رييس ستاد ساماندهي و از روساي ادارات ورزش و جوانان بعنوان دبير ستادساماندهي شهرستان هاي سرخه، شاهرود و مهديشهر بعنوان فرمانداري برتر و اداره ورزش برتر در تشكيل ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستانها تقدير و تشكر گرديد. همچنين در اين جلسه از حسن رهايي رييس جهاد دانشگاهي واحد سمنان و همچنين حسن مونسان دبير شوراي هماهنگي امور بانكهاي استان به دليل حضور و مشاركت مستمر و فعال در جلسات ستاد ساماندهي استان و تمشيت و پيگيري اجراي مصوبات جلسات تقدير شد.
تعداد بازدید: 47
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal