استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
جلسه  شوراي راهبري توسعه مديريت دستگاههاي اجرايي و استاني برگزار شد 1395/12/15
به رياست معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري
جلسه شوراي راهبري توسعه مديريت دستگاههاي اجرايي و استاني برگزار شد
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
آقا محمد همتيان معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري سمنان با اعلام اين خبر افزود : اين جلسه در راستاي وظايف محوله استانداري سمنان و بمنظور ارتقاء خدمات دستگاههاي اجرايي و افزايش رضايت مندي ارباب رجوع و مجموعه ي كاركنان دستگاههاي اجرايي استان سمنان برگزار گرديده است . 
وي عنوان كرد : تقويت موارد نقص و اشكال در دستگاههاي اجرايي و بخصوص فرمانداري ها و همچنين تشويق مراكز اجرايي موفق و ادارات با رضايتمندي بالا از ديگر برنامه هاي اين شورا بوده و در نظر داريم با استفاده از امكانات و تسهيلات در نظر گرفته شده براي دستگاههاي اجرايي زمينه ي ارتقاء خدمات و افزايش كيفيت رضايتمندي ارباب رجوع و كاركنان ادارات را فراهم آوريم .  
دكتر قنبري ، معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استانداري نيز در اين جلسه با تاكيد بر لزوم كيفيت بخشي به خدمات ارائه شده به كاركنان دولت و ارباب رجوع گفت : تكريم ارباب رجوع و كاركنان بايد بعنوان يك اصل اساسي در ادارات مطرح گرديده وبصورت واقعي اجرايي گردد .
مشكي نسب ؛ مدير كل امور اداري و مالي استانداري سمنان نيز در جلسه ي شوراي راهبري توسعه مديريت دستگاههاي اجرايي و استاني پيشنهاد كرد: با اجرايي شدن بند 9 ماده 68 قانون خدمات كشوري كارمندان دولت مي توان اميد داشت تا سطح رضايتمندي كاركنان دولت در خصوص نحوه پرداخت اضافه كار افزايش يافته و متعاقب آن كيفيت ارائه خدمات به ارباب رجوع نيز اصلاح گردد .
مهندس دانايي؛ فرماندار سمنان هم در جلسه ي راهبري توسعه مديريت دستگاههاي اجرايي استان گفت : ارائه خدمات رفاهي و امكانات جانبي به كارمندان دولت سهم بسزايي در ايجاد انگيزه و تشويق كاركنان خواهد داشت. 
در پايان اين جلسه مقرر گرديد ضمن ارسال نتايج ارزيابي هاي انجام شده از فرمانداري هاي استان ، در خصوص اصلاح نقاط ضعف و همچنين ارتقاء سطح خدمات ارائه شده به كاركنان و ارباب رجوع اقداماتي صورت گيرد .  
 
تعداد بازدید: 42
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal