استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
ششمين نشست مشترك اعضاي هيأت بازرسي انتخابات استان برگزار گرديد 1395/12/10
با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتما عي استانداري:
ششمين نشست مشترك اعضاي هيأت بازرسي انتخابات استان برگزار گرديد
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
در راستاي احكام صادره از هيأت بازرسي انتخابات كشور ، ششمين نشست مشترك اعضاي هيأت بازرسي انتخابات استان با حضورمعاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار و رئيس ستاد انتخابات استان در محل دفتر رئيس ستاد انتخابات استان برگزار گرديد .
در اين جلسه دكتر قنبري معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استانداري و رئيس ستاد انتخابات استان با تاكيد بر اهميت نقش هيأت بازرسي در برگزاري انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا، افزود: بايد با همفكري و هماهنگي همه عوامل برگزاري انتخابات، اقدامات لازم جهت پيشبرد اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران صورت پذيرد .
رئيس ستاد انتخابات استان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبري (مدظله العالي) و رياست محترم جمهوري امنيت انتخابات ، سالم برگزار شدن انتخابات ، مشاركت حداكثري مردم ، رعايت قانون و قانونمداري را از تاكيدات مسئولان نظام برشمرد.
ايشان با تاكيد بر آموزش عوامل بازرسي انتخابات در سطح استان جلوگيري از هرگونه افراط و تفريط را از وظايف مهم عوامل بازرسي انتخابات قلمداد نمودند و اظهار اميدواري نمود انتخابات پيش رو همانند ساير انتخابات برگزار شده پيشين انتخاباتي سالم و بدور از هرگونه خطا و اشتباهي خواهد بود . معينيان مديركل دفتر مديريت عملكرد ، بازرسي و امور حقوقي و رئيس هيأت بازرسي انتخابات استان مراتب تقدير و تشكر خود را از حسن اعتماد استاندار محترم و رئيس ستاد انتخابات استان اعلام نموده و در اين راه از خداوند متعال درخواست استعانت و ياري نمودند .
در ادامه معينيان با اشاره به اهداف هيأت هاي بازرسي انتخابات، كنترل و بازرسي كليه مراحل اجرايي انتخابات در سطح استان ، انعكاس تمامي موارد و تخلفات انتخاباتي به مبادي ذيربط ، برگزاري جلسات آموزشي توجيهي ، اشرافيت به قوانين و مقررات انتخاباتي ، تعامل دستگاه هاي متولي امر انتخابات و پيشگيري از وقوع تخلفات احتمالي را از مهمترين اهداف هيات بازرسي انتخابات برشمرد.
ايشان با تاكيد به سخنان وزير كشور ، مشاركت حداكثري ، رعايت حق الناس ، بي طرفي دست اندركاران انتخابات ، قانونمداري و امنيت و آرامش عمومي را از اصول انتخابات قلمداد نمود .
تعداد بازدید: 42
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal