استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
ميزباني سمنان از سرمايه گذاران انرژي هاي نو 1395/12/03
ميزباني سمنان از سرمايه گذاران انرژي هاي نو
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان :
معاون هماهنگي و امور اقتصادي استانداري سمنان در جلسه اي كه به اين منظور در مركز سرمايه گذاري استان سمنان برگزار شد گفت: دراستان سمنان ظرفيتهاي خوبي از جمله در بخش هاي گردشگري، صنعت، معدن ، كشاورزي و زيرساخت ها براي سرمايه گذاري دارد كه هدف ازبرگزاري اين همايش ها جذب سرمايه گذاران داخلي و خارجي براي سرمايه گذاري است.
محمد همتيان گفت: تا كنون 4000 ميليارد تومان تفاهمنامه با سرمايه گذاران براي توسعه در بخشهاي مختلف استان منعقد شده كه پروژه هاي از پنج تا 60 در صد پيشرفت فيزيكي دارند.
خليلي خواه مدير كل اقتصاد و داراي استان و نايب رييس مركز سرمايه گذاري استان سمنان هم در اين جلسه گفت: دربخش سرمايه گذاري زير ساخت ها بيش از 80 مذاكره با سرمايه گذاران خارجي انجام شده است كه بيش از 50 مورد آن در حوزه انرژي هاي نو بوده است.
امير خليلي خواه با بيان اينكه انرژي، فناوري اطلاعات و خدمات شهري از جمله زير ساختهايي است كه هدف مسئولان استان براي جذب سرمايه گذار است گفت: سرمايه گذاري در بخش انرژي ها نو با توجه به ظرفيت هاي طبيعي استان براي توليد 2400 مگاوات برق از انرژي هاي بادي و خورشيدي پيش بيني شده است.
خليلي خواه گفت: همايش هاي سرمايه گذاري در زيرساخت هاي فناوري و اطلاعات و خدمات شهري و گردشگري نيز سال آينده در استان سمنان برگزار ميشود.
تعداد بازدید: 24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal