استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
نبود نقشه راه و حمايت مالي اصلي‌ترين مشكل فعاليت احزاب است 1395/11/27
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري سمنان:
نبود نقشه راه و حمايت مالي اصلي‌ترين مشكل فعاليت احزاب است
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري سمنان در نشست برگزاري انتخابات شوراي اجرايي دفتر نمايندگي خانه احزاب استان افزود: يكي از اهداف و وظايف اصلي احزاب بايد ايجاد اتحاد و وحدت ميان تمام اقشار جامعه باشد و اين مهم با وجود نقشه راه مشخص به وجود مي آيد.
وي تاكيد كرد: به علت وجود بعضي تنگناها و مسايل مالي عضوگيري گسترده اي در احزاب شكل نمي گيرد و هيچ حزب فراگير در كشور به علت وجود اين مشكلات وجود ندارد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري سمنان ادامه داد: حزب ها بايد تا درون روستاها و مناطق محروم نفوذ پيدا كنند و اعضاي حزب ها بايد بر اساس نقشه حزب و با توجه به قوانين براي توسعه و پيشبرد اهداف نظام و دولت تلاش كنند.
وي يكي از راهكارهاي حل مشكل مالي احزاب را پرداخت حق عضويت توسط اعضاي حزب ها عنوان كرد و گفت: اين پرداخت حق عضويت هنوز در ايران مساله جا افتاده اي نيست.
وي گفت: حمايت‌هاي مالي زيادي در دولت هفتم و هشتم براي تقويت احزاب انجام مي شد اما در دولت نهم و دهم اين حمايت ها برداشته شد و قرار بود در بودجه 96 رديف بودجه اي براي حزب ها مشخص شود اما محقق نشد.
قنبري ادامه داد: فعاليت و اهداف احزاب منطبق بر شرايط قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران است و به طور كلي احزاب و تشكل ها آيين نامه ها و مباني اسلام را قبول دارند، دلسوز مردم هستند و به فكر كمك كردن به جامعه هستند.
وي خاطرنشان كرد: احزاب بايد در كشور پا بگيرند و رشد كنند، زيرا توسعه و رشد آن ها موجب توسعه و رشد كشور مي شود و وجود آن ها مي تواند كشور را در برابر عوامل تروريسم بيمه كند.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري سمنان با تشبيه احزاب به اهرم اطمينان در جامعه افزود: احزاب در مسايل مختلف فرهنگي و اجتماعي مي توانند كمك دهنده دولت و مردم باشند.
اين نشست با حضور قدرت الله حشمتيان رييس خانه احزاب ايران برگزار شد و نمايندگان طيف‌هاي اصلاح طلب، اصول گرا و مستقل و اعتدال‌گرا در اين نشست به بيان نظرات خود پرداختند و منتخبين شوراي اجرايي دفتر نمايندگي خانه احزاب استان سمنان نيز با راي‌گيري مشخص شدند.
تعداد بازدید: 30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal