استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
دولت در طراحي مهندسي و تحقيقات همگام با واحد هاي صنعتي است 1395/11/17
معاون صنايع وزير صنعت، معدن و تجارت:
دولت در طراحي مهندسي و تحقيقات همگام با واحد هاي صنعتي است
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
معاون صنايع وزير صنعت، معدن و تجارت در حاشيه بازديد از شركت آريا ترانسفو شرق و قدرت، افزود: استقرار دانش فني براساس نيازهاي روز در واحدهاي صنعتي و توليدي از دغدغه هاي اساسي دولت است كه در چند سال گذشته اين برنامه هاي مهم فناورانه عملياتي شده است.
وي اظهار داشت : شركت آريا ترانسفو شرق و قدرت از شركت هاي مهم توليدي است كه براساس منويات رهبر انقلاب و اقتصاد مقاومتي راه اندازي شده است و با فعاليت اين شركت بخش قابل توجهي از نيازهاي در حوزه هاي ترانس صنعتي و صنايع كاربردي در كشور برطرف شده است.
صالحي نيا خاطرنشان كرد : توجه به فضاي كسب و كار و توجه به نقدينگي شركت ها همواره مورد تاكيد و توجه وزارت صنعت معدن و تجارت بوده است و با برنامه ريزي هاي منسجم در سال جاري بخش قابل توجه از مشكل نقديندگي واحدهاي توليد با پرداخت تسهيلات برطرف شده است.
وي اضافه كرد : شركت آريا ترانسقفو ظرفيت اشتغالزايي براي بيش از 2 هزار نفر را دارد و تلاش مي شود با برنامه راهبردي اين طرح جامع در استان سمنان عملياتي شود.
صالحي نيا همكاري دانشگاه ها و واحدهاي توليدي و صنعتي را يكي از ضروري ترين برنامه هاي در راستا توجه به كيفيت كالاهاي توليدي برشمرد و گفت: استفاده از تجارب استادان و دانشجويان همواره در افزايش بهره وري و كيفيت بخشي به كالاهاي توليدي تاثير گذار بوده است.
فرج الله معماري مديرعامل شركت آريا ترانسفو شرق تصريح كرد: اين شركت با سرمايه گذاري بيش از 2 هزار و 200 ميليارد ريال در شهرك صنعتي شهميرزاد واقع شده كه ظرفيت توليد سالانه 37 هزار دستگاه انواع تراسفور ماتور توزيع خشك ، روغني ، كوره القايي و پست برق را دارد.
وي ادامه داد: اين واحد توليدي داراي فناوري و ماشين آلات به روز دنيا از كشور سوييس و نيز داراي دانش فني از كشور هلند است.
معماري با بيان اين كه تاكنون براي بيش از 200 نفر در آريا ترانسفو شرق اشتغال زايي شده است ،گفت: شركت آريا ترانسفو قدرت نيز با سرمايه اي نزديك به 4هزار ميليارد ريال در زيربنايي به مساحت 41 هزار متر مربع در شهرك صنعتي شهميرزاد واقع شده است.
وي بيان داشت : اين واحد توليدي با فناوري بالا و ماشين آلات به روز دنيا ظرفيت توليد سالانه 470 دستگاه انواع ترانسفور ماتور انتقال ، فوق توزيع ، راكتور در سال را دارد.
مديرعامل شركت آريا ترانسفو شرق اضافه كرد: اين واحد توليدي تاكنون زمينه اشتغال 170 نفر را در استان سمنان فراهم كرده است.
بيش از يك هزار و 160 واحد توليدي و صنعتي شامل 64 درصد از كل واحدهاي توليدي استان در شهرك‌ها و نواحي صنعتي وجود دارد كه براي بيش از 28 هزار نفر اشتغالزايي داشته اند.
تعداد بازدید: 30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal