استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
از چند واحد توليدي در گرمسار 1395/11/17
افتتاح و بازديد معاون وزير صنعت، معدن و تجارت
از چند واحد توليدي در گرمسار
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
معاون امور صنايع وزارت صنعت، معدن و تجارت به اتفاق همتيان معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري سمنان، همزمان با پنجمين روز از سي و هشتمين دهه فجر، شركت صدر رزين خاور در گرمسار استان سمنان را افتتاح كرد.
شركت صدر رزين خاور با سرمايه گذاري بيش از 55 ميليارد ريال با زير بنايي به مساحت سه هزار و 500 مترمربع در شهرك صنعتي گرمسار واقع است كه ظرفيت توليد سالانه 20 هزار تن شيره استايرن و محصولات اوليه توليد انواع مواد پلاستيكي و لاستيك مصنوعي را دارد و با راه اندازي اين واحد توليدي براي حدود 30 نفر اشتغال در استان سمنان ايجاد مي شود.
محسن صالحي نيا معاون وزير صنعت، معدن و تجارت همچنين از شركت فرابرد هوشمند ميهن با سرمايه گذاري بيش از هشت هزار ميليارد ريال در شهرك صنعتي گرمسار كه ظرفيت توليد سالانه پنج هزار عدد كارت شبكه و كنترلي، 52 هزار دستگاه انواع ترانسميتر، كنترل كننده و كليد مينياتوري را دارد، بازديد كرد.
اين واحد با توليد محصولاتي با هدف توليد تجهيزات عمليات صنعتي در صنعت نفت و گاز، نيروگاه ها، واحدهاي پتروشيمي و صنعت سيمان، براي 15 نفر اشتغالزايي كرده است.
معاون امور صنايع وزارت صنعت، معدن و تجارت در ادامه از واحد توليدي شكوفا بهداشت آرين واقع در شهرك صنعتي ايوانكي بازديد كرد كه با سرمايه گذاري بيش از 217 ميليارد ريال در زير بنايي به مساحت بيش از چهار 300 متر مربع، ظرفيت توليد سالانه 22 هزار و 950 تن انواع مواد اوليه محصولات بهداشتي از قبيل اسيد سولفونيك ، كوكونات فتي اسيد منو اتانول آميد و سديم لوريل اتر سولفات را دارد و براي 35 نفر اشتغالزايي كرده است.
شركت شكوفا شيمي آرين نيز كه از سوي صالحي نيا بازديد شد نيز با سرمايه گذاري بيش از 191 ميليارد ريال و در زيربنايي به مساحت بيش از 15هزار متر مربع در شهرك صنعتي ايوانكي واقع شده است، ظرفيت توليد سالانه 88 هزار و 250 تن انواع شامپو ، مايع شيشه پاك كن ، مايع دستشويي ، مايع ظرف شويي ، مايع نرم كننده البسه و الياف ، مايع لباسشويي ، كرم نرم كننده مو ، انواع درپوش ، و سرپوش پلاستيكي و بطري از پلي اتيلن را دارد و با راه اندازي اين طرح صنعتي زمينه اشتغال بيش از 140 نفر در استان فراهم مي‌شود، اين واحد با هدف توليد محصولات بهداشتي با فرمولاسيون و كيفيت منحصر به فرد و نگرشي براي صادرات محصولات با حجم بالا فعاليت خواهد كرد.
بازديد از شركت هاي شكوفا شيمي آرين و شكوفا بهداشت آرين گرمساردر شهرك صنعتي ايوانكي، بازديد و افتتاح شركت صدر رزين خاور در شهرك صنعتي گرمسار، بازديد از شركت فرابرد هوشمند ميهن در شهرك صنعتي گرمسار، بازديد از شركت منابع انرژي توان در آرادان، بازديد از شركت اتومبيل سازي فردا شهرك صنعتي سمنان و بازديد از شركت هاي آريا ترانسفو شرق و قدرت درشهرك صنعتي شهميرزاد، از برنامه هاي سفر يك روزه صالحي نيا معاون وزير صنعت، معدن و تجارت به استان سمنان است.
در دهه فجر 95 در استان سمنان 485 طرح با بيش از هفت هزار و 270 ميليارد ريال بهره برداري مي شود و عمليات اجرايي 64 طرح با بيش از 2 هزار و 200 ميليارد ريال آغاز مي شود.
تعداد بازدید: 67
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal