استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
گزينشگران نگاهي اصلاح گرايانه داشته باشند و مبنا را بر اصلاح رفتار قرار دهند 1395/10/22
استاندار سمنان:
گزينشگران نگاهي اصلاح گرايانه داشته باشند و مبنا را بر اصلاح رفتار قرار دهند
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان :
گردهمايي گزينشگران دستگاههاي اجرايي استان سمنان صبح چهارشنبه با حضور محمد رضا خباز استاندار و دكتر محمد شجاعي نويسنده و پژوهشگر نام آشناي كشور در محل سالن مديريت بحران استانداري سمنان برگزار شد .
محمد رضا خباز در اين مراسم با قدرشناسي از خدمات مرحوم آيت الله هاشمي رفسنجاني و تسليت ارتحال ايشان عنوان كرد :آيت الله هاشمي رفسنجاني يك شخصيت باهوش ؛ مقتدر و سربازي فداكار در خدمت امام و رهبري بود.
وي با تمجيد از نقش گزينشگران دستگاههاي اجرايي گفت :دنيا و آخرت لازم و ملزوم يكديگرند و هر انساني مي بايست به هر دوي اينها توجه كند ، ميانه روي و اعتدال شرط يك زندگي سالم و درست است و گزينشگران به اين مسئله توجه خاص نمايند.
دكتر خباز همچنين اضافه كرد: زمان استخدام ها بر اساس نگاه ها و مصالح سياسي گذشته است و در حال حاضر بايد بر اساس شايسته سالاري و اخلاق مداري انجام گردد.كار گزينشگران همچون قضات است و بايد شرط انصاف و عدل در آن رعايت گردد. استاندار سمنان در بخش ديگري از سخنان خود با تاكيد برلزوم آموزش در ارتقاء سطح زندگي گفت: همه ي ما نياز به آموزش داريم و بي شك اين آموزشها نقشي موثر در رشد و اعتلاي كشور دارد، آموزش موجب رشد جامعه مي شود.
استاندار سمنان در ادامه تلاش گزينشگران را در جذب نيروهاي متعهد بسيار اساسي و حساس عنوان كرد و گفت : كار گزينشگران بسيار حساس و ظريف است و بايد گزينشگران در همه حال خدا را مد نظر قرار دهند و حب و بغض ها در تصميماتشان نفوذ ننمايد.
ايشان اضافه كرد:اجازه ندهيد تا افراد نا سالم به ادارات و ارگانها راه پيدا كنند و از سوي ديگر تلاش نماييد تا انسانهاي سالم و شايسته را شناسايي نموده و جذب نماييد.
در ادامه اين جلسه دكتر محمد شجاعي ، استاد برجسته حوزه و دانشگاه و از پژوهشگران مطرح كشور در فرهنگ مهدويت و مديريت فرهنگي در سخناني با تاكيد بر شيوه هاي زندگي سالم و اخلاق مدارانه گفت:ايمان به آرزوها و يقين در تحقق آنها ، ما را به آرامش در زندگاني سوق مي دهد.
ايشان همچنين با ذكر ويژگي هاي زندگي موفق يادآور شد : بايد ملاكهايمان در زندگي را تخصصي نموده و آنها را به سوي يك گروه ويژه كه همان ايمان به خداست هدايت نمائيم.
لازم بذكر است اين همايش از سوي هسته گزينش استانداري و بمناسبت 15 دي ماه روز تاسيس هسته گزينش به فرمان حضرت امام خميني (ره) برگزار شد .
 
تعداد بازدید: 60
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal