استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
اشتغالزايي هدف اصلي تسهيلات رونق توليد و طرح هاي محرك اقتصادي است 1395/10/15
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع انساني استانداري:
اشتغالزايي هدف اصلي تسهيلات رونق توليد و طرح هاي محرك اقتصادي است
به گزارش روابط عمومي ومور بين الملل استانداري سمنان:
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري سمنان در جلسه هم انديشي حوزه معاونت هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري سمنان با شوراي معاونان فرمانداري و بخشداري مركزي سمنان در سالن جلسات فرمانداري سمنان افزود: ارايه چهار هزار و 600 ميليارد ريال تسهيلات رونق توليد و تعيين 30 طرح اقتصادي محرك استان سمنان در استان سمنان تصميم گيري شده است كه انتظار مي رود با برنامه هاي راهبردي، اين بسته هاي حمايتي به افزايش اشتغال پايدار و رونق اقتصادي منجر شود.
وي گفت: بانك هاي عامل در ارايه تسهيلات رونق توليد به واحد هاي توليدي و صنعتي استان سمنان در سال جاري عملكرد مثبتي داشته اند و برنامه هاي اقتصادي دولت به منظور افزايش رونق اقتصادي در 9 ماه گذشته سال 95 بسيار قابل توجه است.
همتيان با تقدير از دستگاه هاي اجرايي استان به دليل ثبت حضور 81 درصدي مردم در سرشماري عمومي نفوس و مسكن سال 95 خاطرنشان كرد: حضور گسترده مردم در اين طرح ملي نشان دهنده انسجام و وحدت مردم و دولت در اين استان است.
فرماندار سمنان در اين جلسه با ارائه گزارشي از مهم ترين اقدامات در ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي اين شهرستان ادامه داد: بر اساس منويات رهبرمعظم انقلاب و با توجه به شرايط كنوني كشور اولويت اصلي سياست دولت تدبير و اميد ايجاد اشتغال و رونق اقتصادي است و ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي شهرستان سمنان اين سياست ها را در دستور كار خود قرار داده است.
سيد عباس دانايي، از پيگيري هاي استاندار سمنان در رابطه با اعطاي تسهيلات رفع موانع توليد به واحدهاي توليدي متوسط و كوچك استان سمنان تقدير و اضافه كرد: هدف دولت تدبير و اميد تسريع در رفع موانع رونق توليد، توسعه اشتغال پايدار و جذب سرمايه گذاري هاي جديد بخش خصوصي است.
فرماندار سمنان خاطرنشان كرد: همكاري مردم شهرستان با ماموران طرح سرشماري عمومي نفوس و مسكن 95 بسيار چشمگير و قابل توجه بود و بر اساس برآورد مركز آمار ايران از تعداد خانوارهاي شهرستان سمنان 62 هزار خانوار ساكن بود كه با تلاش ماموران سرشماري اطلاعات بيش از 63 هزار خانوار در اين سرشماري ثبت شد.
در اين جلسه علي اكبر مرتضايي رئيس مركز برنامه ريزي ، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداري و شهرام مشكي نسب مديركل امور اداري و مالي استانداري سمنان حضور داشتند.
بانك هاي دولتي استان سمنان تا كنون به 601 واحدهاي صنعتي و كشاورزي تسهيلات رونق توليد پرداخت كرده اند و سهم بانك هاي خصوصي براي پرداخت اين تسهيلات 112 ميليارد تومان است كه تا كنون پرداختي انجام نداشته اند.
تعداد بازدید: 47
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal