استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
تلاش شود تا زمينه ي حضور حداكثري مردم در انتخابات پيش رو فراهم گردد 1395/10/15
مدير كل دفتر امور سياسي و انتخابات و عضو ستاد انتخابات استانداري سمنان:
تلاش شود تا زمينه ي حضور حداكثري مردم در انتخابات پيش رو فراهم گردد
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
در ابتداي اين جلسه متقي مدير كل امور سياسي و انتخابات و عضو ستاد انتخابات استانداري سمنان گفت : با عنايت به شروع روند اجرايي انتخابات و لزوم پيگيري موارد مربوطه، يكي از مواردي كه از هم اكنون بايد مورد توجه ويژه قرار گيرد، صدور كارت هوشمند ملي براي فرمانداران و بخشداراني است كه تاكنون اقدام به دريافت كارت مذكور ننموده اند.
وي افزود: اميدواريم همچون گذشته ثبت احوال پيگيري لازم را در اين خصوص بعمل آورده تا در اسرع وقت كارت هوشمند ملي براي واجدين شرايط صادر گردد تا در روز انتخابات شاهد هيچ گونه مشكلي نباشيم.
متقي همچنين اظهار داشت: براي كساني كه شماره ملي ندارند و يا شناسنامه آنها مفقود گرديده در چهار چوب ضوابط قانوني، تدابيري لازم انديشيده شود تا در روز انتخابات همه واجدين شرايط بتوانند آراي خود را به صندوقهاي رأي انداخته و مانند دوره هاي گذشته شاهد حضور پر شور و پر نشاط مردم استان سمنان در عرصه انتخابات باشيم.
ايشان تاكيد كرد: با توجه به حساسيت موضوع با ادارات شهرستاني ثبت احوال نيز برنامه ريزي و هماهنگي لازم صورت پذيرد.
در ادامه قندالي مدير كل ثبت و احوال استان سمنان گفت: اداره كل ثبت احوال استان همانند دوره هاي گذشته آمادگي لازم را در امر برگزاري انتخابات دارد و جهت صدور كارت هوشمند ملي براي فرمانداران و بخشداراني كه فاقد كارت مذكورهستند ، آمادگي كامل وجود دارد.
وي از فرمانداران و بخشداران درخواست كرد تا با حضور در اداره كل ثبت احوال استان يا شهرستانها ، در اسرع وقت ثبت نام نموده و خارج از نوبت براي آنها كارت هوشمند ملي صادر گردد.
قندالي گفت: اداره كل ثبت احوال استان در همه مراحل انتخابات ، همكاري كامل با ستاد انتخابات استان و كليه فرمانداريها و بخشداريها را بعمل خواهد آورد و تمامي امكانات و نيروي انساني لازم در امر برگزاري انتخابات با شكوه بكارگيري خواهد شد.
تعداد بازدید: 36
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal