استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
نيروي دريايي ارتقاءدهنده درجه امنيت كشور براي توسعه است 1395/09/24
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع انساني استانداري:
نيروي دريايي ارتقاءدهنده درجه امنيت كشور براي توسعه است
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري سمنان در آيين گشايش دفتر نمايندگي گزينش و استخدام نيروي دريايي راهبردي آجا استان سمنان كه با حضور استاندارسمنان، فرماندار سمنان ، شهردار سمنان و ديگر مسئولان استان سمنان تجليل و تقدير شد، گفت: با تلاش هاي نيروي دريايي ايران قدرت بازدارنگي در برابر دشمنان پيدا كرده است و اين امنيت مي تواند مبناي توسعه كشور باشد.
وي ادامه داد: با آغاز فعاليت دفتر نمايندگي گزينش و استخدام نيروي دريايي راهبردي آجا استان سمنان مايه خير و بركت استان فراهم مي شود و آثار و بركات آن در سال هاي آتي نمايان مي شود.
همتيان گفت: كارنامه درخشان، افتخارآميز و موفق نيروي دريايي بر همه آشكار است و رهبر معظم انقلاب نيز بارها اقتدار اين نيرو را تاييد كرده است.
ايشان بر اهميت مرزهاي دريايي در كشور تاكيد كرد و گفت: بايد از منابع و ظرفيت هاي درياهاي كشور به درستي استفاده شود.
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري با بيان اين كه 31 درصد از مرزهاي ايران را دريا فراگرفته است، ادامه داد: وجود مرزهاي دريايي در تجارت مي تواند بسيار با اهميت باشد و مي تواند موجب رونق اقتصادي شود.
وي اضافه كرد: 93 درصد از صادرات و واردات ايران از طريق دريا انجام مي شود و موفقيت اصلي ايران در اين بخش تنگه هرمز است كه جزو 14 نقطه مهم راهبردي دنيا است.
ايشان با اشاره به رشادت ها و دلاورمردي هاي شهيد دريادار محمدابراهيم همتي از شهداي استان سمنان گفت: كشور مديون رشادت هاي اين شهيد بزرگوار است و همواره ياد و خاطر او در يادها باقي مي ماند و از او به نيكي ياد مي شود.
دفتر نمايندگي گزينش و استخدام نيروي دريايي راهبردي اجا استان سمنان امروز با حضور امير دريادار دوم مهرداد آل احمد رئيس دفتر مطالعات و تحقيقات نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي در سمنان گشايش يافت.

تعداد بازدید: 24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal