استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
70 درصد تصادف ها در محورهاي استان سمنان مربوط به مسافران عبوري است 1395/09/18
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري:
70 درصد تصادف ها در محورهاي استان سمنان مربوط به مسافران عبوري است
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان :
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري در حاشيه رزمايش زمستانه پليس و يگان هاي امدادي استان سمنان در ستاد فرماندهي استان سمنان افزود: بسياري از افرادي كه در راه هاي مواصلاتي استان سمنان دچار سانحه رانندگي مي شوند از زائران حرم امام رضا(ع) هستند و بايد با بهترين خدمات جاده اي شاهد كاهش مرگ و مير باشيم.
وي افزود: فرهنگ درست رانندگي همراه با رعايت كامل قوانين و مقررات بايد در بين مردم فرهنگ سازي شود و به ويژه رعايت سرعت مجاز در جاده هاي استان بايد مورد توجه خودروهاي عبوري باشد.
ايشان در ادامه گفت: در همه فصول نيروهاي امدادي در آماده باش كامل به سر مي برند و برگزاري اين دست رزمايش ها تنها جنبه هماهنگي بيشتر بين همه دستگاه هاي اجرايي عضو را دارد.
مهندس زنديه وكيلي اضافه كرد: فوت يك نفر در جاده هاي استان سمنان در مدت يكسال هم زياد است و بايد با افزايش هماهنگي ها، سوانح رانندگي به حداقل برسد.
وي گفت: هماهنگي و همدلي خوبي در بين نيروهاي امدادي به منظور كمك به هموطنان سانحه ديده در راه هاي مواصلاتي استان وجود دارد و اين وحدت بايد بيش از پيش تقويت شود.
معاون امور عمراني استانداري اظهار داشت: در طرح هاي نوروزي سال 95 با وجود افزايش تردد خودروها در راه هاي مواصلاتي استان سمنان نسبت به سال 94، اما سوانح رانندگي با مديريت منسجم و رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي از سوي مردم كاهش چشمگيري داشت.
وي افزود: در استان سمنان به دليل سردي زودرس هوا شاهد برف و كولاك در جاده هاي استان بوديم كه در اين ايام نيروهاي امدادي با تلاش وصف ناشدني به خدمات رساني به همشهريان مشغول بودند.
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري سمنان گفت: دستگاه نوين امداد رساني و 2 فروند بالگرد امداد و نجات در سه سال گذشته براي افزايش خدمات رساني در استان مستقر شد كه در كاهش تلفات جاده اي بسيار تاثيرگذار بوده است.
رزمايش زمستانه پليس و يگان هاي امدادي از هفدهم آذر تا بيستم اسفند 95 همزمان با سراسر كشور در استان اجرا مي‌شود.
حضور نيروهاي انتظامي و امدادي به ويژه در گردنه خوش ييلاق محور شاهرود- آزادشهر، بشم در محور سمنان- فيروزكوه، بشم در محور فولاد محله- مهديشهر و گردنه آهوان در مسير سمنان- دامغان در اجراي طرح زمستانه پليس و يگان هاي امدادي استان سمنان مورد تاكيد است
تعداد بازدید: 37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal