استانداری سمنان
استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
بررسي پرونده‎هاي ارجاع شده به كميسيون ماده پنج استان سمنان در زمان مقرر و براساس زمان‌بندي مناسب صورت مي‌گيرد 1395/09/17
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري:
بررسي پرونده‎هاي ارجاع شده به كميسيون ماده پنج استان سمنان در زمان مقرر و براساس زمان‌بندي مناسب صورت مي‌گيرد
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان :
با حضور معاون هماهنگي امور عمراني استانداري سمنان درجلسه كميسيون ماده پنج استان، پرونده 67 متقاضي در 6 شهرستان بررسي گرديد.
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري در جلسه كميسيون ماده پنج استان گفت: بررسي پرونده‌هاي كميسيون ماده 5 در استان كاملاً به‎روز است.
مهدي زنديه وكيلي با بيان اينكه بررسي پرونده‎هاي ارجاع شده به كميسيون ماده 5 استان سمنان در زمان مقرر و براساس زمان‌بندي مناسب صورت مي‌گيرد، افزود: رسيدگي به اين پرونده‌ها كاملاً به‎روز بوده و در چهارچوب قانون است.
وي حركت در چارچوب ضوابط و مقررات را مورد تاكيد قرار داد و گفت: توجه به ضوابط معماري و شهرسازي در پرونده‌هاي ارجاع شده با حساسيت بالايي انجام مي‌شود.
ايشان بررسي به موقع و اصولي پرونده‌ها را حائز اهميت دانست و گفت: همه پرونده‌هاي ارجاع شده به كميسيون ماده پنج با رعايت اصول و مقررات موجود بررسي و پاسخ داده مي‌شود.
در جلسه كميسيون ماده پنج استان درخواست ، مغايرت و ديگر موارد در پرونده 22 متقاضي از شاهرود، 30 پرونده از سمنان، يك پرونده از بسطام، 5 پرونده از شهميرزاد، 5 پرونده از دامغان و 3 پرونده‌اش از مهدي شهر مورد بررسي اعضاء اين كميسيون قرار گرفت و براي آن راي صادر شد.
گفتني است با توجه به نقشه ترافيكي شهري و قوانين مربوط به پروژه‌هاي عمراني، بررسي‌هاي لازم انجام و برخي از مشكلات موجود در اين پرونده‌ها رفع شد كه در نهايت عمده پرونده ها مورد موافقت، برخي نيز مورد مخالفت و تعدادي ديگر هم براي بررسي بيشتر و يا بازديد كارشناسان از دستور كار خارج و براي رسيدگي به جلسه بعدي موكول شد.
تعداد بازدید: 33
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal