استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
ورود كالاي قاچاق باعث از بين رفتن فرصت‌هاي شغلي براي جوانان مي‌شود 1395/09/14
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري :
ورود كالاي قاچاق باعث از بين رفتن فرصت‌هاي شغلي براي جوانان مي‌شود
به گزارش روابط عمومي استانداري سمنان:
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري در نشست كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان سمنان در سالن غدير استانداري، افزود: همه مردم بايد از تاثير منفي ورود قاچاق كالا در كشور آگاه باشند و با اطلاع از اثرات منفي اين موضوع، از خريد كالاي قاچاق و همچنين كالاي غيرايراني خودداري كنند.
وي اضافه كرد: استكبار جهاني نيز به دنبال افزايش ورود كالاهاي قاچاق به كشور است، زيرا با ترويج قاچاق، فرصت هاي شغلي از بين مي رود ، جوانان بيكار مي شوند و به دنبال مفاسد مي روند و در نتيجه جامعه متلاشي مي شود.
دكتر قنبري با تاكيد بر مبارزه با قاچاق كالا و ارز گفت: مبارزه با قاچاق كالا و ارز فقط شامل ايست بازرسي در استان و كشور نيست و بايد همه دستگاه هاي اجرايي يكي از اولويت هاي خود را مبارزه با قاچاق كالا و ارز بدانند.
ايشان خاطرنشان كرد: مبارزه با قاچاق كالا و ارز وظيفه همه دستگاه هاي اجرايي است و همچنين دستگاه هاي قضايي براي صدور احكام محكم و سريع براي متخلفان اين امر بايد اقدام هاي ويژه اي داشته باشند.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري با بيان اينكه در استان سمنان امكانات براي جلوگيري و پيشگيري از قاچاق با كمبود مواجه است، بر لزوم مجهزسازي جاده ها به دوربين هاي بيشتر و افزايش سامانه جي. پي. اس تاكيد كرد.
وي افزود: بحث مبارزه با قاچاق كالا بايد در كشور جدي قلمداد شود و اين موضوع بايد از سنين كم براي كودكان آموزش داده شود و مبارزه با اين معضل بايد به عنوان يك فرهنگ در خانواده ها نهادينه شود.
ايشان با بيان اين كه ميزان كالاي قاچاق با ميزان كشف همخواني ندارد، افزود: دستگاه هاي نظارتي و نيروي انتظامي بايد توجه ويژه تري به بحث جلوگيري از قاچاق كالا داشته باشند.
در اين نشست فرمانداران دامغان و مهديشهر به بيان گزارش هفت ماهه شهرستان خود درباره مبارزه با قاچاق كالا و ارز و اقدام هاي انجام شده پرداختند.

تعداد بازدید: 44
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal