استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
بهبود ايمني راهها مستلزم انجام فعاليت‌هاي مستمر، يكپارچه و نظام‌مند است 1395/09/11
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري سمنان :
بهبود ايمني راهها مستلزم انجام فعاليت‌هاي مستمر، يكپارچه و نظام‌مند است
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان :
معاون امور عمراني استانداري با تاكيد بر لزوم بهبود و ايمن سازي راههاي استان سمنان ، شرط لازم جهت دستيابي به بهبود مستمر و پايدار ايمني جاده ها را تامين استاندارد ايمني وسايل‌نقليه، بهبود و رفع نقاط حادثه خيز ونصب علام و نشانه ها در جاده ها دانست و افزود با وضع مقررات و قوانين ترافيكي و اعمال آنها و نيز اجراي به موقع عمليات امداد و نجات و فوريت‌هاي پزشكي مي توان به اين مهم دست يافت .
وي با يادآوري نقش موثر رانندگان در داشتن مسيرهاي مواصلاتي ايمن اظهار داشت : با فرهنگ سازي مناسب بايد بر لزوم همراه داشتن تجهيزات ايمني و امكانات مورد نياز در سفر توسط رانندگان تاكيد كرد و زمينه اي را فراهم آورد تا هر يك از رانندگان، خود بعنوان سفيران سلامت و ايمني در جاده ها تردد نمايند .
وي همچنين با عنايت به در پيش بودن فصل زمستان و لزوم پيشگيري از حواث و بحرانهاي احتمالي در جاده هاي استان اظهار داشت : هماهنگي هاي لازم در جهت رفع گره‌هاي ترافيكي، امداد و نجات و مساعدت به مسافرين در مواقع نياز با سازمان‌هاي مرتبط همچون هلال احمر، اورژانس، راهداري و حمل ونقل جاده‌اي و ساير دستگاههاي ذيربط انجام پذيرفته است .
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري همچنين خواستار استقرار كامل تجهيزات و ماشين آلات راهداري و كنترل پليس در محور هاي حادثه خيز در محور هاي مواصلاتي سمنان مشهد و سمنان مازنداران شد و خاطر نشان كرد : لازم است تا رانندگان قبل از حركت، ضمن سوخت گيري كامل وسيله ي نقليه بمنظور پيشگيري از حادثه، زنجير چرخ يا لاستيك يخ شكن و تجهيزات زمستاني مانند پتو و ... را به همراه داشته باشند تا در صورت هرگونه مشكل در مسير، بتوانند شرايط را مديريت نمايند .
تعداد بازدید: 53
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal