استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
همكاري دستگاه هاي اجرايي براي تحقق دولت الكترونيك، راهي براي پيشگيري از جعل است. 1395/09/10
در چهارمين جلسه ي توسعه دولت الكترونيك مطرح شد:
همكاري دستگاه هاي اجرايي براي تحقق دولت الكترونيك، راهي براي پيشگيري از جعل است.
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان :
مرتضايي قهرودي رئيس مركز برنامه‌ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات در اين جلسه گفت : از آنجا كه استاندار سمنان بر اجرايي‌سازي دولت الكترونيك در استان تاكيد دارند، همه دستگاهها براي پيشبرد اين امر سعي و تلاش نموده و هماهنگي و تعامل لازم را با اداره كل ارتباطات و فناوري اطلاعات بعمل آورند .
وي افزود :لازم است تا بمنظور استفاده از تجارب و دستاوردهاي ساير استانهاي كشور ، نمايندگان دستگاه هاي عضو از استان هاي پيشرو بازديد به عمل آورده و نتايج حاصله را در استان سمنان كاربردي نمايند .
مرتضايي قهرودي با تاكيد بر لزوم بهره برداري از توان روابط عمومي دستگاه هاي اجرايي استان براي فرهنگ سازي در اين عرصه ، گفت : فرهنگ سازي و آموزش درخصوص نقش دولت الكترونيك براي پيشگيري و مقابله با جعل مي‌تواند مثمر ثمر باشد و در اين راستا سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان نقش بسيار به سزايي را در امر آموزش دستگاه ها داراست.
در ادامه اين جلسه نماينده دانشگاه علوم پزشكي سمنان با تشريح سامانه HIX و مديريت امور داروخانه ها گفت : پس از راه اندازي اين سامانه كليه تعاملات مؤسسين و مسئولين فني با واحد امور داروخانه دانشگاه ها بصورت الكترونيكي انجام خواهد پذيرفت.
تعداد بازدید: 59
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal