استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
در دولت يازدهم 255 پروژه در شهرستان دامغان اجرا شد 1395/01/29
فرماندار دامغان :
در دولت يازدهم 255 پروژه در شهرستان دامغان اجرا شد
به گزارش روابط عمومي استانداري سمنان، علي اصغر مجد روز شنبه در جلسه هماهنگي و برنامه ريزي سفر رئيس جمهور و هئيت دولت به استان سمنان در فرماندار دامغان افزود: در اين سفر 172 طرح با پيش بيني يكهزار 200 ميليون تومان اعتبار به هيات دولت ارايه مي شود.
وي اظهار داشت: با تصويب اين تعداد طرح از شهرستان دامغان از سوي هيئت دولت در اين سفر استاني ريال شهرستان دامغان مسير رشد و توسعه را طي خواهد كرد.
وي خاطرنشان كرد: دولت دكتر روحاني علاوه بر وجود تحريم هاي ظالمانه بر عليه ملت ايران از سوي دشمنان اين دولت با ارائه خدمات ارزنده خوش درخشيد.
مجد گفت : سفر رئيس جمهور و هئيت دولت به سمنان مي تواند زمينه رشد و توسعه را براي استان و شهرستان هاي اين استان به همراه داشته باشد.
امام جمعه موقت دامغان از دكتر روحاني به عنوان سرباز ولايت ياد كرد و اظهار داشت : رئيس جمهور فرزند استان و مورد تاييد رهبر فرزانه انقلاب است و معظم له نيز از ايشان و دولت وي بارها حمايت كردند.
حجت الاسلام محمدحسن رستميان اضافه كرد : استقبال خوب و شايسته از رئيس جمهور و هئيت دولت به استان سمنان دفاع از نظام و رهبري فرزانه انقلاب است.
وي ادامه داد :مردم استان سمنان با استقبال از رئيس جمهور و هئيت دولت اتحاد و حدت خودشان را به رخ دشمنان خواهند كشيد و خواهند گفت كه ما مردم سمنان دوستدار ولايت و رهبري و مسئولان نظام هستيم
معاون هماهنگي و پيگيري معاونت اجرايي رئيس جمهور سفر روز سه شنبه هفته جاري دكتر روحاني به استان سمنان را يك سفر ملي ياد كرد و گفت : تاكنون رئيس جمهور و هئيت دولت به 24 استان كشور سفر كردند و استان سمنان بيست و پنجمين سفر دولت دكتر روحاني است.
علي اصغر احمدي اظهار داشت : سفر رئيس جمهور و هئيت دولت به استان سمنان متفاوت تر از ديگر سفر ها به ديگر استان ها بوده چون دكتر روحاني فرزند استان سمنان است و به استان خود سفر مي كنند.
وي اضافه كرد : يكي از امتيازات خوب سفر رئيس جمهور و هئيت دولت به استان سمنان اين است كه اين سفر در نخستين روز هاي سال جديد انجام مي گيرد.
كاروان تدبير و اميد روز سه شنبه هفته جاري به استان سمنان سفرمي كند.
تعداد بازدید: 36
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal