استانداری سمنان
استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
نامزدها در سال همدلي و همزباني، وفاق ملي را در استان سمنان تقويت كنند 1394/12/09
رئيس ستاد انتخابات استان سمنان:
نامزدها در سال همدلي و همزباني، وفاق ملي را در استان سمنان تقويت كنند
به گزارش روابط عمومي استانداري سمنان:
رئيس ستاد انتخابات استان سمنان گفت: با توجه به مشخص شدن منتخبان مردم در انتخابات مجلس شوراي اسلامي، نامزدها اكنون به تقويت وفاق ملي در سال همدلي و همزباني كمك كنند.
وي افزود: نامزدهاي غيرمنتخب مردم نيز اكنون بايد با تشكيك مساعي در سال همدلي و همزباني، به تاسي از فرمايش رهبري انقلاب، وفاق ملي در استان سمنان را تحكيم بخشند.
ايشان با اشاره به لزوم ارائه برنامه هاي نامزدها به نامزد منتخب به نشانه همدلي در شرايط پس از انتخابات، افزود: اين حركت مي تواند گام مهمي در توسعه، عمران و آباداني و تعالي اهداف نظام جمهوري اسلامي در استان سمنان باشد.
ميرزائي تاكيد كرد: نامزدها و طرفدارانشان در انتخابات هفتم اسفند به خوبي اصول اخلاقي را رعايت كردند و اخلاق مداري را به خوبي نشان دادند.
وي با بيان اينكه دو انتخابات مجلس پنجم خبرگان رهبري و مجلس دهم شوراي اسلامي در استان سمنان بدون هيچ مشكلي برگزار شد، افزود: مراحل انتخابات بر اساس فرآيندهاي پيش بيني و برنامه ريزي شده پيش رفت.
رئيس ستاد انتخابات استان سمنان تاكيد كرد: تلاش همه دست اندركاران، اعضاي اجرايي، نظارتي، امنيتي و انتظامي و فعالان رسانه اي و خبرنگاران، در برگزاري هر چه بهتر دو انتخابات در چهار حوزه انتخابيه استان سمنان قابل تقدير است.
در انتخابات هفتم اسفند، آيت الله سيدمحمد شاهچراغي منتخب مردم حوزه انتخابيه استان سمنان در مجلس پنجم خبرگان رهبري شد.
در استان سمنان احمد همتي به عنوان منتخب مردم سمنان، مهديشهر و سرخه، سيدحسن حسيني به عنوان منتخب مردم شاهرود و ميامي ، ابوالفضل حسن بيگي به عنوان منتخب مردم دامغان و غلامرضا كاتب به عنوان منتخب مردم گرمسار و آرادان به مجلس دهم شوراي اسلامي راه يافتند.
از چهار حوزه انتخابيه در استان سمنان، نماينده مردم در سه حوزه انتخابيه در انتخابات هفتم اسفند 94 تغيير كرد و فقط يك نماينده از مجلس نهم به مجلس دهم شوراي اسلامي راه يافت.
استان سمنان 494 هزار نفر واجد شرايط راي دادن داشت و مردم با مشاركت 66 درصدي، منتخبين خود در مجالس پنجم خبرگان رهبري و دهم شوراي اسلامي را برگزيدند.
تعداد بازدید: 105
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal