استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
پيام تبريك استاندار سمنان به مناسبت پيروزي بزرگ و حضور حماسي مردم استان در انتخابات هفتم اسفند 1394/12/08
پيام تبريك استاندار سمنان به مناسبت پيروزي بزرگ و حضور حماسي مردم استان در انتخابات هفتم اسفند
به گزارش روابط عمومي استانداري سمنان:
محمد رضا خباز طي پيامي پيروزي بزرگ و حضور حماسي مردم خوب استان كه در همه صحنه ها و در روز گذشته هفتم اسفند حضوري مثال زدني و بي نظير در انتخابات خلق نمودند ، را تبريك گفت..
متن كامل پيام استاندار سمنان به شرح زير است:
مردم هميشه در صحنه، متدين و آگاه استان سمنان
سپاس بيكران از عنايات و الطاف خداوند بزرگ و همت بلند مردم غيور و آگاه در سراسر كشور خاصه مردم فهيم، انقلابي و فرهيخته استان سمنان كه در سي و هشتمين بهار آزادي بهاري ديگر در عرصه وحدت، همت، تلاش، عزت ، خدمت و سرافرازي خلق كردند.
مردم هميشه در صحنه استان در حماسه 7 اسفند با حضور گسترده، پرشور و بانشاط خود در انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبري بار ديگر با آرمانهاي شهدا و امام شهيدان و منويات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) ميثاق مجدد بستند و به جهانيان نشان دادند در تداوم اقتدار و عظمت و حفظ دستاوردها و ادامه توفيقات بزرگ نظام مقدس جمهوري اسلامي در راستاي تلاشها و پيگيريهاي مجدانه رياست محترم جمهوري و دولت تدبير و اميدثابت قدم و استوارند.
اين پيروزي بزرگ و حضور حماسي و برگ زرين بر همه مردم خوب استان كه در همه صحنه ها و در روز گذشته هفتم اسفند حضوري مثال زدني و بي نظير در انتخابات داشتند مبارك باشد.
جادارد از زحمات و تلاش همه عزيزان برگزاركننده انتخابات اعم از اعضاي ستاد انتخابات استان، ستادهاي انتخابات شهرستانها، هيأت نظارت، هيأت اجرايي، بازرسين، نيروي انتظامي، بسيج عزيز و ديگر نيروهاي مسلح، دستگاه قضايي، امنيتي و اطلاعاتي، صدا و سيماي مركز سمنان و ديگر رسانه ها و مطبوعات، فرمانداران، بخشداران، شهرداران وكليه دستگاههاي اجرايي وكاركنان خدوم دولت كه بار ديگرجلوه اي ازهمدلي، وحدت وكارايي خودشان را به منصه ظهور رساندند صميمانه تقدير و تشكر نمايم.
همچنين ضمن تشكر از تمامي كانديداهاي عزيز به جهت فراهم آوردن فضاي انتخاباتي گرم و پرشور و مردمي و تبريك به منتخبين مردم اميدوارم با همدلي و همكاري بيشتر با دولت تدبير و اميد گام هاي بزرگي براي خدمتگزاري به مردم و رشد و توسعه استان برداشته شود.
تعداد بازدید: 188
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal