استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
حضور مردم در انتخابات رضايت بخش است 1394/12/07
استاندار سمنان:
حضور مردم در انتخابات رضايت بخش است
به گزارش روابط عمومي استانداري سمنان :
استاندار سمنان روز جمعه در حاشيه بازديد از شعبه هاي اخذ راي در شهرستان دامغان گفت: : ملت رشيد و آگاه ايران اسلامي بعد از حضور پرشور خود در رهپيمايي 22 بهمن امسال بارديگر حماسه اي سياسي و ملي را خلق و آفريدند.
وي اظهار داشت : انتخابات امروز در استان پهناور سمنان در كمال آرامش در حال برگزاري است و مردم نيز حضوري پرشكوه در پاي صندوق هاي اخذراي دارند.
استاندار سمنان گفت: اين حضور و مشاركت مردم داراي دو پيام بوده كه يكي به مسئولان و ديگري به دشمنان است كه با اين حضور وصف ناپذير پيام ملت ايران صادر شد.
ايشان يادآورشد : مسئولان در درجه اول بايد به پيام مردم بيش از گذشته توجه كنند و به آن اهميت دهند و در حل مشكلات آنان گام بردارند.
محمد رضا خباز خاطرنشان كرد : پيام دوم ملت رشيد و سرافراز ايران اسلامي باحضور خود جوش در پاي صندوق هاي اخذراي به دشمنان اين است كه اين ملت دست از آرمان هاي نظام و انقلاب برنخواهند داشت و تا پاي جان در راه امام ( ره ) و شهدا حركت خواهند كرد و در تمامي عرصه ها سياسي و اجتماعي حضوري پررنگ و فعال خواهند داشت.
استاندار سمنان تصريح كرد : با حضور و مشاركت مردم در ساعات اوليه صبح امروز و در پاي صندو ق هاي اخذ راي توطئه ها و ترفندهاي دشمنان با آراي ملت ايران نقش برآب شده است.
وي اضافه كرد : ملت ايران همچون دوران هشت سال دفاع مقدس در تمامي عرصه ها حضور و مشاركت خوبي دارند و با اين حضور خود مي گويند لحظه اي دست از انقلاب و آرمان هاي آن برنخواهيم داشت.
استاندار سمنان با بيان اين كه در اين استان 494 هزار نفر واجد دادن شرايط راي هستند گفت : براي هرچه بهتر برگزارشدن انتخابات در استان سمنان تمام تمعهيدات انديشيده شد و هيچ كمبودي وجود ندارد.
در شهرستان دامغان 93 شعبه اخذراي پيش بيني شد. 14 نفر در اين حوزه انتخابيه با هم به رقابت مي كنند.
تعداد بازدید: 76
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal