دفتر امور روستایی و شوراها
جستجو
پیش بینی 93 شعبه اخذ رای برای حوزه انتخابیه دامغان 1398/11/06
پیش بینی 93 شعبه اخذ رای برای حوزه انتخابیه دامغان
مهدی صمیمیان روز یکشنبه در نشست با اعضای ستاد اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دامغان در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان ابراز داشت: از مجموع 93شعبه اخذ رای در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دامغان، 66شعبه اخذ رای ثابت و 27 شعبه سیار است.
وی ادامه داد: از مجموع 93 شعبه اخذ رای در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دامغان، 16 شعبه در بخش امیرآباد، 53 شعبه در دامغان و 22 شعبه در روستاهای بخش مرکزی دامغان پیش‌بینی شده است.
وی بیان کرد: از مجموع 16 شعبه اخذ رای در بخش امیرآباد دامغان، 11 صندوق سیار و پنج صندوق ثابت و از مجموع 22شعبه اخذ رای در روستاهای بخش مرکزی این شهرستان هشت صندوق ثابت و 14 صندوق سیار پیش‌بینی شده است.
رئیس هیات بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دامغان یادآور شد: 53 شعبه اخذ رای ثابت و 2 شعبه سیار در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دامغان پیش‌بینی شده است.
وی با بیان اینکه انتخابات پایه نظام است و مردم سالاری دینی با مشارکت مردم محقق می شود، اظهار داشت: مسولان مرتبط در برگزاری انتخابات سالم، آرام و قانونمند با حضور گسترده مردم در شهرستان دامغان تلاش کنند.
رئیس هیات بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دامغان با بیان اینکه هیات بازرسی انتخابات چشم بینا و گوش شنوای امر برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی است، خاطرنشان کرد: بازرسان، ضمن اشرافیت کامل به قوانین و مقررات، باید اصل امانتداری، بی طرفی و همکاری با اعضای هیات اجرایی نسبت به بازرسی و حسن انتخابات را سرلوحه کار خود قرار دهند.
تعداد بازدید: 86
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني : سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان - دفترامور روستايي و شوراها -  تلفن: 2129260

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal