دفتر امور روستایی و شوراها
جستجو
آموزش اعضای شوراهای اسلامی مورد توجه قرار بگیرد 1398/10/29
آموزش اعضای شوراهای اسلامی مورد توجه قرار بگیرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: آموزش و ارتقای آگاهی حلقه مفقوده در شوراهای اسلامی شهر و روستا است و باید به این مقوله مهم بیش از پیش پرداخته شود.

منوچهر فخری روز یکشنبه در دوره آموزشی ضوابط و مقررات هئیت تطبیق مصوبات شورای اسلامی روستاهای استان سمنان در سالن یادگار امام(ره) استانداری ابراز داشت: ریشه بسیاری از اختلاف نظر‌ها در شوراهای اسلامی شهر و روستا به دلیل فقدان آگاهی اعضا به وظایف و عملکرد خود است که این مشکلات با آموزش و ارتقای آگاهی حل شدنی است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ادامه داد: ارتقای آگاهی اعضای شوراهای اسلامی نقشی موثر در توسعه روستا و شهر دارد و نباید این مقوله مهم مورد غفلت قرار بگیرد.
وی بیان کرد: هر جایی آموزش مورد توجه باشد و قوانین بیشتر تدوین و تشریح شوند بهره مندی از آن بیشتر خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: اعضای شورای‌های شهر و روستا استان سمنان افرادی با تجربه هستند که آزمون و خطا را کنار گذاشته و پیکره ای تحصیلکرده دارند و به دنبال ایفای نقش هستند.

فخری ارتباط بین شوراهای شهر و روستا با دفتر امور شهری و روستای استانداری سمنان را مطلوب ارزیابی کرد و یادآور شد: این ارتباط دوسویه بدون شک نقشی موثر در پیشبرد اهداف و توسعه و آبادانی شهرها و روستاهای استان سمنان خواهد داشت.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی نقش موثری در آبادانی شهر و روستای خود دارند، تاکید کرد: اگر بخواهیم شهر آبادی داشته باشیم باید روستاها را آباد کنیم.

دوره آموزشی ضوابط و مقررات هئیت تطبیق مصوبات شورای اسلامی روستاهای استان سمنان با
حضور متین معاون پژوهشی شورای عالی استان‌ها ، سعادت خانی معاون آموزشی و موسوی استاد شورای عالی استان‌ها ، منوچهر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ، مهدی صمیمیان مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها استانداری سمنان و عباس آل بویه رئیس شورای استان سمنان برگزار شد.
در پایان این دوره آموزشی از زحمات مهدی صمیمیان، مدیرکل دفتر ‌امور روستایی و شوراها استانداری سمنان با اهدا لوح سپاس قدردانی شد.
تعداد بازدید: 76
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني : سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان - دفترامور روستايي و شوراها -  تلفن: 2129260

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal