دفتر امور روستایی و شوراها
جستجو
شفافیت امور مالی دهیاری 240 روستای سمنان با بهره‌گیری از نرم‌افزار 1398/10/23
شفافیت امور مالی دهیاری 240 روستای سمنان با بهره‌گیری از نرم‌افزار
مهدی صمیمیان ابراز داشت: آموزش‌های مربوط به روش کار با نرم افزار مالی به دهیاران و کارشناسان امور مالی دهیاری‌های استان ارایه شده و اکنون از 240 دهیار، 187 دهیار روستاهای استان سمنان کارهای مالی خود را با نرم افزار انجام می‌دهند و 53 دهیار دیگر نرم افزار مالی را نصب کردند.
وی اظهار داشت: استفاده از نرم‌افزار مالی به جای انجام کارها به صورت دستی موجب شفافیت، تسهیل و تسریع در تنظیم اسناد مالی و ارایه خدمات می‌شود.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان یادآور شد: نرم‌افزار مالی در 2 بخش تحت ویندوز بدون نیاز دسترسی به اینترنت و تحت وب به صورت برخط به کاربران خدمات ارایه می‌دهد.
وی اظهار داشت: نرم‌افزار مالی که برای دهیاران طراحی شده در بخش ویندوز دارای نرم‌افزارهایی مانند حسابداری، بودجه‌نویسی و کنترل بودجه، صورتحساب ریزاقلام مصرفی و در بخش وب دارای نرم‌افزارهایی مانند پروانه‌ ساختمانی، پسماند و اموال است.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان تصریح کرد: استفاده دهیاران از نرم افزار مالی یک طرح ملی است و به جز سمنان در پنج استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، قزوین و خراسان جنوبی نیز در حال اجرا است.
46 هزار خانوار با جمعیت 142 هزار تن در بیش از 549 روستای استان سمنان زندگی می کنند، این استان دارای 308 روستای برخوردار از شورای اسلامی است و 257 روستای استان هم دهیاری دارد.
تعداد بازدید: 87
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني : سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان - دفترامور روستايي و شوراها -  تلفن: 2129260

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal