دفتر امور روستایی و شوراها
جستجو
طرح های عمرانی روستاهای استان سمنان 400 میلیارد ریال اعتبار دارد 1398/09/27
طرح های عمرانی روستاهای استان سمنان 400 میلیارد ریال اعتبار دارد
مهدی صمیمیان ابراز داشت: با تزریق اعتبار از محل‌های مختلف ، اجرای طرح‌های عمرانی و اقتصادی برای مهاجرت معکوس در روستاهای سمنان در دستور کار است.

وی خاطر نشان کرد: عمران و آبادی در روستاهای استان سمنان در دولت و تدبیر و امید شتاب گرفته است و در سال 97 افزون بر 360 میلیارد ریال اعتبار از محل مالیات بر ارزش افزوده به روستاهای بالای 20 خانوار استان پرداخت شد.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان ادامه داد: بازسازی جاده‌های دسترسی، تامین آب آشامیدنی و گازرسانی به تعدادی از روستاهای استان با تامین اعتبار در اولویت کاری مسوولان مربوط در یکسال آینده قرار گیرد.

صمیمیان اضافه کرد: توجه به واحدهای تولیدی خُرد و مشاغل خانگی از رویکردهای مثبت برای رونق کسب و کار و سرریز جمعیت حاشیه شهرها به روستاهای استان سمنان  است.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان گفت: برنامه‌های دهیاری‌های استان با نظارت‌ها شفاف‌سازی می‌شود و  با هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی می‌توان برای رونق و آبادانی مناطق کمتربرخوردار استان اقدام کرد.

46 هزار خانوار با جمعیت 142 هزار نفر در بیش از 549 روستای استان سمنان زندگی می کنند. سمنان دارای 308 روستای برخوردار از شورای اسلامی است و 257 روستای استان هم دهیاری دارد.

تعداد بازدید: 53
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني : سمنان - بلوار بسيج - استانداري سمنان - دفترامور روستايي و شوراها -  تلفن: 2129260

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal