استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
مجتمع ‌آموزشی 3 کلاسه در نردین کالپوش احداث می شود 1398/04/31
معاون سیاسی استاندار سمنان:
مجتمع ‌آموزشی 3 کلاسه در نردین کالپوش احداث می شود
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:

‍ حبیب اله خجسته پور در جلسه بررسی اثر بخشی برنامه های توانمند سازی اجتماعی و فرهنگی در روستای نردین کالپوش، گفت:مهم ترین مساله این روستا، واحد آموزشی و مدرسه است که با ارتباط تلفنی که در همین جلسه با مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان داشتم، ساخت و احداث مجتمع آموزشی 3 کلاسه با اعتبار بالغ بر 750 میلیون تومان را به زودی در این روستا آغاز کرده و فرماندار نیز به نمایندگی از ما و شما پیگیری خواهند کرد تا هرچه سریعتر این مهم به مرحله اجرا در بیاید.
وی افزود:ما امروز اجزای ارتباط در زندگی خود را در دنیای کنونی داریم اما ارتباط این اجزا یکی از نیازهای اصلی امروز ماست؛ چینش این اجزای اتباطی در کنار هم، ما را قدم به قدم و گام‌به گام رو به جلو هدایت خواهد کرد.
وی همچنین افزود: برای اینکه بتوانیم اجزای ارتباط را بهتر در کنار هم قرار دهیم، در هر سن و شغلی با هر میزان تحصیلاتی، به آموزش و مهارت آموزی نیاز داریم.
خجسته پور تاکید کرد:ما در مسیر سنوات زندگی، مدارک تحصیلی که کسب می کنیم، با اجزای ارتباط آشنا می شویم که آموزش هایی تکمیلی برای ربط دادن درست این اجزا، نیازی بسیار ضروری و لازم است.
وی با بیان اینکه نبود این آموزشها، ارتباط نادرست بین اجزا را در زندگی به همراه خواهد داشت و در نهایت به هدف های مطلوب دست نمی یابیم، گفت در این دوره ها، تقویت روحیه، خود باوری و اعتماد به نفس، سه اصل تاثیر گذار در تربیت ارتباط اجزای ارتباطی در زندگی امروزی است.
معاون استاندار سمنان افزود: این دوره های مهارت آموزی، قرار نیست به علم شما بیافزاید، بلکه قرار است با این مهارت افزایی، داشته ها، دانش ها و پتانسیلهای خود در زندگی را به صورت درست به همدیگر ربط دهیم.
وی با تاکید بر اینکه خوشحالیم مردم 16 روستا که از این دوره ها استفاده کردند، از تاثیر گذاری این آموزش ها اظهار رضایت دارند، خاطر نشان کرد: در خصوص تجهیز کتابخانه این روستا نیز تعداد 500 جلد کتاب به این مجموعه اضافه خواهد شد.
وی ادامه داد: همچنین پک کامل ورزشی به صورت اختصاصی برای بانوان در آینده نزدیک تقدیم بانوان ارجمند این روستا خواهند شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان افزود: تمامی خانواده های تحت پوشش بهزیستی این روستا نیز در چند روز آینده بسته حمایتی ویژه ای را در یافت خواهند کرد.
تعداد بازدید: 605
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal