سرخط خبرها:
استاندار سمنان:
خیران برای نوسازی سامانه های گرمایشی مدارس جدی ورود کنند
استاندار سمنان گفت: خیران و نیکوکاران برای جمع آوری بخاری های نفتی و نوسازی سامانه های گرمایشی در مدارس، از طریق پویش «همه برپا»، تلاش کنند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
علیرضا آشناگر عصر سه شنبه با عضویت در پویش «همه برپا، کلاس گرم، مدرسه امن» برای استانداردسازی سامانه های گرمایشی مدارس استان سمنان با مشارکت خیران در دفتر استانداری سمنان، افزود: امسال بیش از 60 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی برای نوسازی سامانه های گرمایشی مدارس استان تخصیص یافت.
استاندار سمنان خاطرنشان کرد: افزایش ایمنی در مدارس سمنان در اولویت دستگاه های مربوط قرار دارد و رفع مشکلات زیرساختی برای افزایش کیفیت خدمات رسانی به دانش آموزان استان در اولویت است.
استاندارسمنان اضافه کرد: خدمت رسانی به اقشار مردم به خصوص دانش آموزان از اولویت های کاری مسئولان در نظام جمهوری اسلامی است و نوسازی مدارس فرسوده و تخریبی با سرعت رشد قابل توجهی در استان درحال انجام است.

آشناگر تصریح کرد: خیران مدرسه ساز همواره در امر تعلیم و تربیت با ساخت مدارس در تلاش هستند و این بار در فصل زمستان این اشخاص فرهیخته برای نوسازی سامانه های گرمایشی مدارس استان گام بردارند.

استاندارسمنان ادامه داد: خیران مدرسه ساز همواره در کمک به تجهیز و توسعه مدارس در کیفیت آموزش در کشور تلاش کردند و آحاد مردم و مسئولان قدردان زحمات این قشر دلسوز هستند.
در این نشست سعید هژبری مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان گزارشی از وضعیت مدارس و اعتبارهای هزینه شده در بخش های مختلف برای نوسازی مدارس استان ارایه کرد.
در 20 مدرسه استان سمنان بخاری نفتی وجود دارد و در سال جاری قرارداد بازسازی سامانه های گرمایشی 15 مدرسه و خرید 90 بخاری هوشمند با پیمانکار منعقد شده است.
در یک هزار و 96 کلاس درس استان سمنان بخاری گازی وجود دارد و اولویت اساسی در بازسازی سامانه های گرمایشی مدارس استان سمنان جمع آوری بخاری نفتی است.
در استان سمنان 793 فضای آموزشی، پنج هزار و پنج کلاس درس به مساحت653 هزار و 934 متر مربع وجود دارد.
تاریخ:
1397/10/19
تعداد بازدید:
80
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal