سرخط خبرها:
استاندار سمنان:
مسئولان با جذب اعتبارات ملی برای توسعه سمنان تلاش کنند
استاندار سمنان گفت: مسئولان با جذب اعتبارات ملی برای توسعه اقتصادی و افزایش اشتغال در استان سمنان تلاش کنند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:

علیرضا آشناگر روز پنجشنبه 13 دی‌ماه در نشست شورای اداری شهرستان های گرمسار و آرادان در سالن جلسات فرمانداری گرمسار افزود: طرح های نیمه تمام اقتصادی استان سمنان در شرایط سخت تحریم‌ها به بخش خصوصی واگذار شود و قانون اجازه برون‌سپاری طرح های اقتصادی را به دولت داده است.
وی خاطرنشان کرد: اعتبارات عمرانی استان سمنان برای اجرای طرح‌های اقتصادی و عمرانی قابل توجه نیست و مسئولان امر برای افزایش اشتغال و رونق اقتصادی در جذب سرمایه گذار تلاش کنند.
استاندارسمنان ادامه داد: اجرای طرح های سرمایه گذاری برای رفع چالش کم آبی در غرب استان سمنان نیازمند اعتبار است و سرمایه گذاران در این شرایط سخت اقتصادی برای اجرای طرح های عمرانی به کمک دولت بیایند.
آشناگر اضافه کرد: کل بودجه استان برای سال جاری پنج هزار و 540 میلیارد ریال است که از این میزان 2 هزار و 570 میلیارد ریال اعتبار آن بودجه عمرانی است.
وی تصریح کرد: اجرای طرح توسعه‌ای در سمنان باید فراگیر شود و بهره گیری از تمام ظرفیت‌های استان برای افزایش اشتغال و رونق اقتصادی در این شرایط سخت تحریم ضروری است.
وی گفت: مسئولان با اتخاذ ماموریت تنش زدایی در بُعد سیاسی برای جذب سرمایه‌گذار در شهرستان‌های استان سمنان پیشگام باشند.
استاندار سمنان افزود: مدیری که پشت میزش بنشیند و براساس بودجه ابلاغی کار کند به درد استان نمی‌خورد و باید مدیران کل با برنامه‌ریزی اصولی برای جذب اعتبارات ملی در تلاش باشند.
نماینده عالی دولت در استان سمنان اظهار داشت: باید به سمت واگذاری پروژه‌های نیمه تمام و اتمام شده به بخش خصوصی با استفاده از ظرفیت ماده 19 برویم و نباید فقط به سهم بودجه باشیم.
وی گردشگری را از محورهای توسعه‌ای مهم استان و شهرستان گرمسار اعلام نمود و اذعان داشت: باید هرچه بیشتر از این ظرفیت بهره‌برد و برای رونق اقتصاد تلاش نمود.
تاریخ:
1397/10/13
تعداد بازدید:
130
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal