سرخط خبرها:
استاندار سمنان:
‍ توسعه استان باید بر مبنای مزیت‌های هر شهرستان شکل بگیرد
استاندار سمنان گفت: هر شهرستانی در استان از مزیت‌ها و ظرفیت‌هایی برخوردار است که مشخص شده است و توسعه استان باید بر مبنای مزیت‌های هر شهرستان شکل بگیرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
علیرضا آشناگر روز سه‌شنبه یازدهم دی‌ماه در مراسم افتتاح کارخانه تولید دستکش «ساتراپ» مهدیشهر اظهار داشت: این حضور در شهرستان را بعنوان سفر رسمی به این شهرستان محسوب نمی‌کنیم و به زودی به همراه جمعی از مدیران به طور رسمی به این شهرستان سفر خواهیم کرد و ضمن بررسی ظرفیت‌ها و فرصت‌ها با مردم گفتگو خواهیم کرد.
استاندار سمنان گفت: نام بنیاد برکت همیشه همراه با خیر و برکت بوده است و تقاضا داریم تا در استان حضور بیشتر و فعال‌تری داشته باشد.
نماینده عالی دولت در استان سمنان اظهار داشت: معتقدیم استان باید بر مبنای مزیت‌هایی که در شهرستان‌ها وجود دارد توسعه یابد و توانمندی‌ها و پتانسیل‌های هر شهرستان شناسایی شده و مشخص است.
وی اذعان داشت: شهرستان مهدیشهر به جهت آب و هوای معتدل و مناسب، همجواری با استان‌های مختلف و مردم بسیار خونگرم و صمیمی و وجود عشایری که به تعبیر حضرت امام از ذخائر انقلاب هستند، باید قطب و مقصد گردشگری استان باشد.

عالی‌ترین مقام اجرایی دولت در استان سمنان ابراز داشت: استان به نقطه‌ای رسیده است که باید گزینشی صنایع‌مان را انتخاب کنیم و مراقبت کنیم تا به محیط زیست، کشاورزی و گردشگری لطمه‌ای وارد نشود.
تاریخ:
1397/10/11
تعداد بازدید:
208
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal