سرخط خبرها:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان
انتصاب آقای آشناگر بعنوان استاندار جدید سمنان هم نشان دهنده نوع نگاه توسعه‌گرایانه دولت به مدیریت استان‌هاست
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان اظهار داشت انتصاب آقای آشناگر بعنوان استاندار جدید سمنان هم نشان دهنده نوع نگاه توسعه‌گرایانه دولت به مدیریت استان‌هاست
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: دکتر چاوشی توانست وفاق و همدلی را در همه حوزه‌ها در استان و دستگاه‌های اجرایی بوجود آورد و همچنین اصلاح و سازماندهی ساختار اداری در استان سمنان را در دستور کار قرار داد.

 ناجی افزوذ: در حوزه اقتصادی و در بخش‌های کشاورزی تحولات زیادی در استان انجام شد، در بخش گردشگری، افزایش فضاهای بومگردی را شاهدیم و کاهش نرخ بیکاری، کاهش تورم در حوزه صنعت، اختصاص تسهیلات رونق اقتصادی، تسهیلات اشتغال روستایی، تصویب مرز هوایی فرودگاه شاهرود و راه‌اندازی فرودگاه سمنان و بسیاری از فعالیت‌های دیکر، حاصل تلاش و توجه دکتر چاوشی به توسعه اقتصادی استان بود.

 معاون استاندار سمنان اظهار داشت: سفر رئیس جمهور محترم به استان سمنان که نمود مناسبی در کشور داشت، در زمان وی برنامه ریزی شده بود که بحمدالله برنامه‌های سفر، روان و مثمر ثمر صورت پذیرفت که آثار و نتایج قابل ملاحظه و ارزشمندی را برای استان بدنبال داشت.

 دکتر ناجی گفت: گواهی می‌دهم دکتر چاوشی باور به آزادگی و رفتار آزادمنشی داشتند و سیره رفتار سرور و سالار شهیدان در رفتارشان بارز و متجلی بود که این نگاه و تفکر ایشان در مدیریت باعث شد بسیاری از مشکلاتی که در گیر و دار سلایق بود در مسیر اجرا دیده می‌شد با سعه صدر ایشان حل شود.

  وی افزود: قانون مندی و تاکید بر انجام امور مطابق قانون و برپایه صداقت و صراحت، حق ستانی و توجه به نیازمندی مردم و مردم داری دکتر چاوشی زبانزد خاص و عام بود.

  ناجی اذعان داشت: از برنامه‌هایی که در زمان دکتر چاوشی برنامه‌ریزی شد، برگزاری اجلاسیه سراسری نماز که از اتفاقات مهم کشور است، بود که این اجلاس و همچنین مراسم روز دانشجو که در کشور باید بر گزار می شد در استان سمنان و با حضور رئیس جمهور محترم انجام شد.

 معاون استاندار سمنان گفت: با تدبیر وزیر کشور و در مسیر تحقق سیاست‌های دولت تدبیر و امید، دکتر چاوشی یکی از افراد شایسته و کار آزموده را برای استان برگزیده شد که حاصل نگاه و رویکرد دولت تدبیر و امید به توسعه استان‌هاست.

 ناجی گفت: انتصاب آقای آشناگر بعنوان استاندار جدید سمنان هم نشان دهنده نوع نگاه توسعه‌گرای دولت به مدیریت استان‌هاست که این انتصاب شایسته را تبریک عرض می‌نمایم و آرزوی موفقیت برای ایشان دارم.
تاریخ:
1397/09/24
تعداد بازدید:
320
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal