استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
باید با سودجویانی که اقتصاد کشور و رفاه مردم را نشانه رفته اند مقابله جدی شود/ برخورد با دانه درشت ها در دستور کار قرار گیرد 1397/04/17
استاندار سمنان:
باید با سودجویانی که اقتصاد کشور و رفاه مردم را نشانه رفته اند مقابله جدی شود/ برخورد با دانه درشت ها در دستور کار قرار گیرد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
 سیدشهاب الدین چاوشی استاندار سمنان در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان که امروز یکشنبه 17 تیرماه در سالن غدیر استانداری سمنان برگزار شد، ضمن تسلیت ایام شهادت امام جعفر صادق (ع) گفت: هرچند گزارش ها نشان دهنده توفیق دولت در مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز است اما باید به دنبال ساز و کارهای جدید و بروز برای مقابله با این مفسدان اقتصادی باشیم.
 چاوشی افزود: موضوع قاچاق ارز اگرچه در استان رواج زیادی ندارد اما نباید مورد کم توجهی واقع شود و باید بعنوان یکی از بحث های جدی در دستور کار کمیسیون قرار گیرد.
 رئیس کمیسیون قاچاق کالا و ارز استان اظهار داشت: با خروج آمریکایی ها از برجام، شیپور جنگ اقتصادی نواخته شده است و ما باید با در نظر گرفتن این شرایط در چنین جلساتی بدنبال راهکارهای خاص، عملیاتی و اثر بخش باشیم.
 عالی ترین مقام اجرایی استان سمنان گفت: پدیده قاچاق سلامت اقتصاد ملی را تهدید می کند و باید با سود جویانی که برای منفعت طلبی تولید ملی و اقتصاد کشور را نشانه گرفته اند مقابله جدی صورت پذیرد.
 استاندار سمنان اذعان داشت: مالیات گریزی، فرار مالیاتی و روی آوردن به قاچاق با تعالیم دینی و ملی ما سازگار نیست و باید فرهنگ سازی در جهت کسب رزق و روزی حلال با جدیت در دستور کار قرار گیرد و هر جا که ما از فرهنگ ایرانی اسلامی فاصله گرفتیم دچار گرفتاری شده ایم.
 چاوشی افزود: برای فرهنگسازی باید مخاطبان را جامع و کامل دید و برای همه برنامه داشت، بکارگیری ظرفیت صدا و سیما و همچنین کمپین های مردمی در فضای مجازی بسیار کارساز و راهگشاست که باید دنبال شوند.
 نماینده عالی دولت در استان گفت: پدیده قاچاق موجودیت جامعه را هدف قرار داده است بنابرین باید اهتمام جدی، برای مقابله با آن اندیشیده شود و در برخورد با متخلفان دانه درشت ها را مد نظر قرار داد.
 استاندار سمنان در بخش پایانی صحبت هایش اظهار داشت: اگر با چند دانه درشت برخورد جدی و قاطع صورت پذیرد به مراتب با ارزش تر و نتیجه بخش تر از این است که با چند صد نفر قاچاقچی خُرد برخورد کنیم و مردم هم رضایت بیشتری خواهند داشت.
تعداد بازدید: 7
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal