استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
دولت پیشاپیش آمادگی لازم را برای مقابله با توطئه های دشمنان فراهم آورده است 1397/04/17
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده:
دولت پیشاپیش آمادگی لازم را برای مقابله با توطئه های دشمنان فراهم آورده است
به گزارش روابط عمومی و امور بین المللی استانداری سمنان
 دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در جلسه شورای اداری استان که امروز شنبه 16 تیرماه برگزار شد گفت: تفاهم نامه هایی با استانداران در رابطه با سند ارتقا و وضعیت بهبود زنان خانواده، ارتقای سطح تاب آوری با جوامع آسیب پذیر در جامعه و حمایت از زنان کارآفرین را منعقد کرده است.
 معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ریاست جمهور با اشاره به شرایط اقتصادی کشور اظهار داشت: در شرایط فعلی کشور با حفظ مواضع قاطع همدلی و انسجام جدی قوا می‌توان از این گردنه سخت عبور کرد.
 دکتر ابتکار، به خروج امریکا از برجام اشاره کرد و افزود: قبل از خروج امریکا از برجام، دولت تدابیری را اتخاذ نموده و در شرایط فعلی به آمادگی خوبی برای مقابله تنش های برنامه ریزی شده دشمن رسیده است.
 وی با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) در مورد وحدت و همدلی در جامعه یادآور شد: در شرایط حاضر کشور بیش از هر زمان دیگری به انسجام و تفاهم ملی به عنوان یک کلید واژه نیازمندیم تا با همدلی بین قوا و آحاد ملت و پاسخگویی دولت اعتمادسازی را در جامعه افزایش دهیم.
 معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، گریزی به تلاش های دشمنان در مایوس کردن مردم ایران زد و گفت: تلاش دشمنان در خارج از کشور و برخی ها در داخل بر این است که مردم را نسبت به جامعه مایوس کنند که در این وضعیت می طلبد که با هوشیاری و اقدامات اعتماد آفرین امید در مردم زنده شود.
 دکتر ابتکار افزود: امروز روزی است که نه تنها دولت، بلکه کشور در معرض تهدیدات جدی است که باید سیاست های دولت را با کارآمدی و تاثیرگذاری بیشتر، با لازمه مقاومت جهادی و اعتقادی در کشور دنبال کرد تا بتوان مثل همیشه از بحران ها خارج شد.
وی با اشاره به سیاست های دولت تدبیر و امید در راستای حمایت از زنان خاطر نشان کرد: یکی از برنامه های دولت و سیاست های کلان آن موضوع عدالت جنسیتی در ابعاد مختلف است که در این راستا به صراحت در ماده 101 برنامه ششم توسعه بدان اشاره شده که با جدیت در زمینه های گوناگون از جمله آسیب های اجتماعی در حوزه بانوان و کودکان که برای کشور آمار آن قابل قبول نیست، ورود پیدا کرده ایم.
 معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گریزی به ماده 102برنامه ششم توسعه و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری برای تعالی خانواده های ایرانی زد و خاطر نشان کرد: در این راستا چند تفاهم نامه با استانداران در زمینه توسعه و تعالی زنان و خانواده ها همچون سند ارتقا و وضعیت بهبود زنان خانواده، ارتقای سطح تاب آوری با جوامع آسیب پذیر، توان افزایی سازمان های مردم نهاد با بخش دولتی و حمایت از زنان کارآفرین و توان افزایی آن‌ها با آموزش مبتنی بر اشتغال از مهمترین آنهاست که با سرعت و جدیت در حال پیگیری است که استان سمنان در این طرح ها موفق عمل کرده است.
تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal