استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
در استان سمنان گام های موثری برای توجه به بانوان فرهیخته برداشته شده است 1397/04/17
استاندار سمنان:
در استان سمنان گام های موثری برای توجه به بانوان فرهیخته برداشته شده است
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
سومین جلسه شورای اداری استان سمنان در سال جاری به ریاست استاندار سمنان و با حضور خانم دکتر ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده رئیس جمهور، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استان ظهر امروز 16 تیر ماه در محل سالن یادگار امام(ره) استانداری سمنان برگزار گردید.
 در این جلسه استاندار سمنان با اشاره به شرایط اقتصادی کشور خاطرنشان کرد: نیاز امروز جامعه بازگشت اعتماد عمومی به مردم است که در این شرایط خاص، بیش از همیشه جلب رضایت مردم را باید در دستور کار قراردهیم و در حال حاضر برخی قوانین و مقررات تکافوی این نیاز و ضرورت را نمی کند که برای اداره شرایط خاص کشور باید قوانین و مقررات خاصی وضع کرد تا اختیارات و اعتماد به مدیران استانی بدهیم تا در جهت گره گشایی کار مردم و رونق تولید اقتصادی و اشتغال ایفای نقش موثر نمایند.
 سید شهاب الدین چاوشی توجه به بانوان شایسته در سمت های مختلف را در استان را یادآور شد و افزود: استان سمنان یکی از استان‌هایی است که در زمینه توجه به بانوان فرهیخته گام ارزشمندی برداشته است و در همین دولت تدبیر و امید بانوان شایسته در مسندهای مختلفی حضور پیدا کرده اند.
 وی با اشاره به موضوع تولید و اشتغال پایدار و بحث افزایش صادرات در استان خاطرنشان ساخت: طرح های "هر هم استانی یک مهارت و شغل" و افزایش صادرات را با جدیت در استان دنبال می کنیم تا وعده دولت در رابطه با فقر‌زدایی توسط انجمن های خیریه بر محور اشتغالزایی دنبال شود.
 عالیترین مقام اجرایی استان ضمن تاکید بر مصرف بهینه سازی انرژی توسط دستگاه‌های اجرایی و مردم خاطرنشان کرد: با توجه به موقعیت اقلیمی و جغرافیایی استان سمنان احداث نیروگاه‌های خورشیدی و کنترل شدید بر مراکز عمومی پرمصرف و لزوم فرهنگ سازی در صرفه جویی آب در دستور کار قرار گیرد.
وی در پایان با اشاره به ایجاد اشتغال پایدار و توانمندسازی بانوان به ویژه در روستاها خاطرنشان کرد: با توجه به این نکته که طرح اشتغال روستایی و عشایری با سرعت در استان در حال پیگیری است انتظار می رود که مدیران دستگاه‌های اجرایی در جهت جذب اعتبارات این طرح با هدف اشتغالزایی و ایجاد رونق اقتصادی تا پایان تیرماه اهتمام جدی تری بورزند.
تعداد بازدید: 8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal