استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
با قدرت ازسرمایه گذاران صاحب صلاحیت جهت توسعه فعالیت کسب وکار در استان حمایت می کنیم 1397/04/14
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری:
با قدرت ازسرمایه گذاران صاحب صلاحیت جهت توسعه فعالیت کسب وکار در استان حمایت می کنیم
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
جلسه کارگروه زیربنایی استان سمنان به ریاست قدرت الله ابک سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان و با حضور اعضای این کارگروه در محل سالن مدیریت بحران استانداری سمنان برگزار گردید.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان در این جلسه با اشاره به نقش سرمایه گذاری در توسعه صنعت، گردشگری و کشاورزی یادآور شد: با توجه به شرایط کشور، هر سرمایه گذاری که صلاحیت قانونی و لازم را دارد و اهلیت آن تایید شود، مکلفیم که از او با قدرت حمایت کنیم.
قدرت الله ابک با اشاره به نقش کارگروه امور زیربنایی در پیشرفت و توسعه هر منطقه خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت تصمیمات این کارگروه، می طلبد که شرایط دستگاه‌های اجرایی جهت استعلامات به صورت دقیق ارایه شود تا خللی در پیشرفت توسعه و سرمایه گذاری بوجود نیاید.
وی از همدلی و تعامل دستگاه‌های اجرایی استان در پیشبرد اهداف کارگروه امور زیربنایی به نیکی یاد کرد و افزود: از آنجا که مصوبات کارگروه امور زیربنایی استان در شورای برنامه ریزی تبیین می‌گردد، لازم است تا دستگاه‌ها با نگاه کارشناسی به آن توجه کنند.
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان گریزی به بحث احداث نیروگاه‌های خورشیدی در استان زد و گفت: با توجه به شرایط نامطلوب وضعیت آبی استان تلاش در جهت سرمایه گذاری انرژی های تجدید پذیر از جمله احداث نیروگاه خورشیدی در استان ضرورتی اجتناب ناپذیر است که می طلبد زیرساخت‌ ها و زمینه این امر در کارگروه امور زیربنایی با نگاه تخصصی تر و با ارایه اراضی کاربری شده قبلی به سرمایه گذاران این بخش فراهم گردد.
در این نشست پس از ارائه نقطه نظرات دستگاه‌های عضو کارگروه در مورد رعایت الزامات قانونی درخواست های ارایه شده به سازمان مسکن و شهرسازی استان، تعداد 14 بند از درخواست های فوق مورد بررسی قرار گرفت و گزارشی از آخرین وضعیت نیروگاه‌های استان سمنان ارائه گردید.
تعداد بازدید: 12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal