استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
مدیرانی که ریسک اشتغال و تولید را نمی‌پذیرند استعفا دهند 1397/04/10
استاندار سمنان:
مدیرانی که ریسک اشتغال و تولید را نمی‌پذیرند استعفا دهند
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
استاندار سمنان در سی و هشتمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان سمنان ضمن بیان اینکه شرایط امروز اورژانسی است یعنی با رویه سابق نمی‌توان به کار و تولید و همچنین اشتغال رسید، تأکید کرد: مدیرانی که ریسک اشتغال و توسعه اقتصادی را در سایه تولید ندارند، استعفا دهند تا بجای آن‌ها نیروهای تازه نفس روی کار بیایند
وی افزود: پذیرفته نیست دستگاهی بدون دلیل تولید را متوقف کند لذا باید مدیران با استفاده از کارشناسان مشاور به دنبال راهکاری برای ارتقای تولید باشند و نه مانعی برای آن.
ایشان با تشریح شرایط کشور افزود: مدیران دستگاه‌های مرتبط با کار، تولید، صنعت، معدن و صادرات باید بدانند در شرایط خاص امروز، ایده‌های نو و راهکارهای نو موردنیاز است. لذا ما نمی‌توانیم با توجه به عرف معمول گذشته این برهه حساس را پشت سر بگذاریم و باید در شیوه‌های مدیریت تجدیدنظر کنیم.
چاوشی با بیان اینکه باید قانون اجرا شود اما تولید نیز حمایت شود، گفت: مقام معظم رهبری با درک عمیقی از این خطر روسای سه قوه را مامور کردند تا راه‌حل برون‌رفت از مشکلات را با همراهی همدیگر بیابند و درباره آن کار و تلاش کنند.
وی افزود: شرایط امروز آن‌قدر خاص است که ما نیاز به مدیرانی داریم که بتوانند با استفاده از کارشناسان به راه‌کارهای مناسب برای رفع موانع تولید و اشتغال دست یابند و اگر نمی‌توانند این کار را بکنند، بدون اتلاف وقت استعفا دهند.
استاندار سمنان با انتقاد از عملکرد برخی دستگاه‌ها، گفت: همه نهادهای نظارتی و قضایی پشتیبان اقتصاد و رشد اقتصادی هستند و لذا هر جا که در دستگاه‌های اجرایی راه قانونی برای تولید وجود ندارد اما می‌توان شرایط را از بن‌بست خارج کرد می‌بایست جلسات مرتبط با این موضوع با دستگاه قضا برگزار و سپس ظرف یک هفته به راهکاری عملی دست‌ یافت این شرایط به‌ مثابه شرایط جنگی است که اقتصاد ما امروز در آن حضور دارد.
چاوشی با بیان اینکه غیرت ملی باید بر روی کالاهای تولیدی نیز باشد، بیان کرد: نمی‌توانیم چشمانمان را ببندیم و نبینیم که کالاهای تولید داخل با مارک ها و برند های خارجی صادر می شوند.
وی افزود: امروز تمام دستگاه ها باید در کنار هم باشند تا از شرایط اقتصادی امروز که درون آن هستیم به سلامت عبور کنیم.
تعداد بازدید: 16
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal