استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
از مدیران دستگاه های اجرایی برتر در مصرف بهینه برق تجلیل شد/ به دستور استاندار؛ چراغ های سالن خاموش شد 1397/04/09
در حاشیه نشست شورای اداری استان:
از مدیران دستگاه های اجرایی برتر در مصرف بهینه برق تجلیل شد/ به دستور استاندار؛ چراغ های سالن خاموش شد
شبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
سید شهاب الدین چاوشی استاندار سمنان در این نشست با تاکید بر استفاده بهینه از منابع انرژی بیان داشت: با توجه به کاهش بارندگی در سال های گذشته، مدیریت مصرف آب و برق توسط آحاد مردم و ادارات یک ضرورت است و باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
رئیس شورای اداری استان اظهار داشت: دستگاه های اجرایی می بایست، نمونه بارزی در زمینه الگوی مصرف باشند و با اجرای راهکارهای عملیاتی به ویژه در استفاده شایسته از منابع انرژی اهتمام ورزند.
استاندار سمنان گفت: رئیس جمهور نیز در نشست مدیران اجرایی بر لزوم صرفه جویی منابع در دستگاه های اجرایی و هم در بین آحاد جامعه تاکید ویژه ای نمود.
گفتنی است: در پایان این نشست با دستور استاندار، چراغ های سالن اجتماعات یادگار امام استانداری خاموش شد و بخشی از جلسه شورای اداری با بهره مندی از نور طبیعی روز برگزار شد.
در بخش آخر این جلسه، از شریفی نژاد مدیرعامل شرکت گاز، حیدریان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری، خلیلی خواه مدیرکل امور اقتصاد و دارایی و عرب یار محمدی مدیرعامل شرکت نفت استان که در سال 96 به نسبت مدت متناظر سال 95 ، بین 10 تا 20 درصد کاهش مصرف برق را داشتند و در برنامه های پیک سایی با شرکت توزیع برق استان سمنان همکاری نمودند، با اهدای لوح و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

تعداد بازدید: 32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal