استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
دولت به شکل جدی نیازمند همراهی مردم است 1397/04/07
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری:
دولت به شکل جدی نیازمند همراهی مردم است
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان:
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری در جلسه مجمع خیرین مدرسه ساز استان گفت: باورهای دینی و اخلاقی ما رو مکلف به توجه ویژه به آموزش و پرورش که یکی از مهم ترین ارکان توسعه هر جامعه ای است می نماید.
وی افزود: خیرین مدرسه ساز هم به جامعه کمک می کنند تا با فراهم آوردن زمینه تحصیل برای فرزندان مردم از آسیب های اجتماعی پیشگیری کنند و با رشد و شکوفایی نسل جوان ثمرات خیری به کل کشور برسانند و هم باری از دوش حاکمیت بر می دارند تا دولت فرصت و مجال بیشتری برای خدمت در سایر عرصه ها یابد.
ایشان تصریح کرد: نیاز است تا نقشه راهی با هماهنگی بین ادارات کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس و همچنین مجمع خیرین مدرسه ساز تدوین شود و پس از جمع بندی و انجام کار کارشناسی نهایی برای تصمیم گیری در شورای برنامه ریزی استان طرح گردد.
دکتر ناجی ادامه داد: استان سمنان از مردمانی با فرهنگ، با اخلاق، متدین و علاقمند به امر آموزش برخوردار است که در حوزه سخت افزاری باید توجه ویژه و خاصی صورت پذیرد و به سمتی حرکت کنیم که در استان همه مدارس تک شیفت باشند که در این بخش نقش خیرین بسیار مهم است.
معاون استاندار اظهار داشت: دولت به شکل جدی نیازمند همراهی مردم است و خوشحالیم که طبق آمار اعلام شده از سوی دستگاه های متولی، خیرین در حال پیشی گرفتن از دولت در امر مشارکت هستند که نشانه ای از آگاهی جامعه و مسئولیت پذیری است و جای تشکر دارد.
وی تصریح کرد: انتظار داریم شهرداری ها و دستگاه های اجرایی همانند سابق متعهدانه در کنار آموزش و پرورش قرار گیرند که مبنای همه امور جامعه آموزش و پرورش است.
ایشان در بخش پایانی صحبت هایش تاکید کرد: در بحث ساخت و سازها مرجع تشخیص اینکه مدارس در کجا بنا شوند، اداره کل آموزش و پرورش است که باید به عنوان یک اصل اساسی مورد توجه خیرین قرار گیرد.
تعداد بازدید: 12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal