1397/03/12
بیش از 1000 تن گوشت ماهی در استان سمنان تولید شد
مدیر امور شیلات استان سمنان:
مسعود مهدوی مدیر امور شیلات سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از تولید بیش از یک هزار تن گوشت ماهی در مزارع پرورش ماهی این استان در سال 1396 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان:

 مسعود مهدوی در نشستی با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان، با اشاره به آخرین آمار تولید ماهی در مزارع پرورش ماهی این استان اظهار داشت: در سال گذشته بیش از یک هزار و 48 تن گوشت ماهی در مزارع پرورش ماهی استان سمنان تولید شد.
مدیر امور شیلات سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به اینکه مزارع پرورش ماهی استان سمنان درزمینهٔ پرورش ماهی‌های گرم آبی، سرد آبی (قزل‌آلا) و ماهی‌های زینتی فعالیت می‌کند عنوان کرد: در سال 96 بیش از یک‌میلیون و 250 هزار قطعه بچه ماهی سرد آبی از نوع قزل‌آلا در 52 مزرعه پرورش ماهی سرد آبی استان سمنان رهاسازی شد.

به گفته مهدوی، در این سال درمجموع بیش از 642 تن گوشت ماهی قزل‌آلا در مزارع پرورش ماهی سرد آبی استان سمنان تولیدشده است.

وی با اشاره به میزان تولید گوشت ماهی‌های گرم آبی در مزارع پرورش ماهی استان سمنان اضافه کرد: در سال گذشته بیش از 346 هزار قطعه بچه ماهی گرم آبی در 211 استخر ذخیره آب کشاورزی استان سمنان درمجموع به مساحت 22 هکتار رهاسازی شد که درمجموع 406 تن گوشت انواع ماهیان گرم آبی از این استخرها حاصل‌شده است.

مدیر امور شیلات سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از تکثیر، پرورش و تولید حدود 450 هزار قطعه انواع ماهیان زینتی در این استان در این مدت خبر داد.

تعداد بازدید:
1
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری استان سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal