1397/03/12
جشنواره پیشنهادات در شرکت آبفای شهری استان سمنان برگزار می گردد .
جشنواره پیشنهادات در شرکت آبفای شهری استان سمنان برگزار می گردد .

سومین جلسه کمیته پیشنهادات شرکت آبفای شهری استان در سال 1397 با حضور اعضاء در ستاد شرکت و به منظور برنامه ریزی جهت ، برگزاری جشنواره پیشنهادات تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی استان مهندس محمدرضا محسنی معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت با ارزیابی روندمثبت نظام پیشنهادات ، برنامه های شرکت در سال 1397 را تشریح نمود. وی سرانه پیشنهادات کارکنان در سال جاری دو پیشنهاد برای هر نفر اعلام و از همه همکاران و مدیران شرکت خواست در این طرح مهم مشارکت فعال نمایند .

همچنین ایشان زمان برگزاری جشنواره پیشنهادات را به منظور معرفی پیشنهاد دهنده گان برتر ، در تیر ماه سال جاری اعلام نمود که با حضور اساتید و مدیران شرکت برگزار خواهد شد.

قابل ذکر است با توجه به اعلام فراخوان پیشنهاد برتر در سال جاری با عنوان " خرید کالای ایرانی" به منظور فراهم نمودن و تحقق بیانات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) و شعار سال با محوریت حمایت از کالای ایرانی مورد تاکید قرار گرفت.

در این جلسه مقرر گردید به منظور انتخاب پیشنهادات برتر هیات ارزیابی تشکیل گردد تا مقدمات برگزاری جشنواره را فراهم نمایند. همچنین به زودی نرم افزار نظام پیشنهادات با کمک شرکت مهندسی آبفای کشور راه انداری خواهد شد تا همکاران بتوانند با سهولت و سرعت بیشتری پیشنهادات خود را ارسال نمایند.

تعداد بازدید:
1
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری استان سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal