1397/03/12
اولین کارگاه آموزشی « سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌های غیر واگیر» در جهاد کشاورزی سمنان برگزار شد
مشاور رئیس سازمان در امور زنان روستائی از برگزاری اولین کارگاه آموزشی « سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌های غیر واگیر» در این سازمان خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان:

نادیا رومینا در حاشیه این کارگاه آموزشی که در محل سالن جلسات شهید شاهی سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد اظهار داشت: کارگاه آموزشی «سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌های غیر واگیر» ویژه بانوان این سازمان برگزار شد.
مشاور رئیس سازمان با اشاره به برخی اهداف اجرای این کارگاه آموزشی گفت: آشنایی فراگیران با تغذیه سالم و تغییر سبک زندگی مهمترین هدف برگزاری این کارگاه آموزشی بوده و در این کارگاه فراگیران با این مفاهیم آشنا شدند.

رومینا با بیان اینکه کارگاه آموزشی «سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌های غیر واگیر» دارای سرفصل‌های متعددی بود به برخی از این سرفصل‌های این کارگاه آموزشی اشاره کرد و گفت: عوامل مؤثر در بیماری‌های غیر واگیر و نحوه مداخله و مدیریت آنها از مهم‌ترین سرفصل‌های این کارگاه آموزشی بود.

وی اضافه کرد: اصول صحیح تغذیه و آشنایی با گروه های غذایی و نقش تحرک بدنی و ورزش در سلامتی و پیشگیری از بیماری‌های غیر واگیر از دیگر سرفصل‌های این کارگاه آموزشی بود.

مشاور رئیس سازمان در امور زنان روستائی خاطرنشان کرد: بر اساس هماهنگی انجام شده با مرکز آموزش جهاد کشاورزی استان سمنان برای شرکت کنندگان در این دوره گواهی آموزشی صادر می‌شود.

به گفته رومینا مدرس این کارگاه آموزشی خانم « ذوالفقاری» از شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهدیشهر بودند.

تعداد بازدید:
1
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری استان سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal