استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
آئين تكريم و معارفه مدير فناوري اطلاعات و شبكه دولت استانداري سمنان 1396/01/31
با حضور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري انجام شد:
آئين تكريم و معارفه مدير فناوري اطلاعات و شبكه دولت استانداري سمنان
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري در اين جلسه كه با حضور كاركنان و پرسنل اين دفتر در سالن معراج استانداري سمنان برگزار شد عنوان داشت: فضاي كار و خدمت امانتي است كه بدست ما سپرده شده و لازم است تا در طول دوران خدمت به مردم ، نهايت تلاش و كوشش خود را به انجام رسانيم . 
 
وي افزود : گره گشايي از كار مردم نعمتي است كه خداوند براي دست اندركاران و مسئولان مقدّر داشته ، پس قدر اين موهبت عظيم را بدانيم و از لحظه لحظه ي اين دوران نهايت بهره مندي و استفاده را داشته باشيم . 
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري سمنان در ادامه اين مراسم  با ذكر اين نكته كه در سال جاري دو انتخابات مهم در پيش روي مردم ايران است ، يادآور شد : بمنظور برگزاري انتخاباتي سالم و ايمن لازم است تا كارشناسان و مهندسان حوزه فناوري اطلاعات با در نظر گرفتن تمامي امكانات و پيش بيني تمام امور زمينه اي را فراهم نمايند تا اين انتخابات به نحو مطلوب و در حد انتظار همچون سالهاي گذشته به انجام رسد .
ايشان گفت : برگزاري انتخابات تمام الكترونيك در حوزه شوراي شهر در شهرهاي سمنان ، شاهرود و دامغان با تلاش و همت مديريت دفتر فناوري اطلاعات و همچنين همت مسئولان در ايجاد زير ساخت هاي لازم محقق خواهد گرديد و اطمينان داريم كه با كوشش اين عزيزان ، اين مهم به فرجام خواهد رسيد .
در پايان اين جلسه و پس از ذكر بخشي از موفقيت ها و نتايج حاصله در طي دوران مسئوليت مرادي ، مدير كل پيشين دفتر فناوري اطلاعات استانداري سمنان ، ضمن قدرشناسي از تلاش دكتر مرتضايي و معرفي ايشان بعنوان مدير كل دفتر برنامه ريزي ، نوسازي و تحول اداري استانداري سمنان ، از سالها تلاش صادقانه مهندس مرادي ؛ قدرداني و آقاي علي اكبر معنوي بعنوان سرپرست دفتر فناوري اطلاعات استانداري سمنان معرفي و مشغول بكار شد . 
 
تعداد بازدید: 71
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal