استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
بازديد استاندار سمنان از مركز نگهداري سالمندان سراي نور و موسسه خيريه شميم بهشت 1396/01/01
بمناسبت سال نوانجام شد :
بازديد استاندار سمنان از مركز نگهداري سالمندان سراي نور و موسسه خيريه شميم بهشت
محمدرضا خباز استاندار سمنان در ديدار با سالمندان مركز نور سمنان ضمن اهداي گل به سالمندان با آنان گفتگو و از وضعيت رسيدگي آنان جويا شد.

وي در جمع كادر و پرسنل اين مركز ضمن تقدير و تشكر از زحمات آنان گفت: مددجويان و سالمندان حاضر در اين مركز مستوجب بهترين خدمتها هستند، خدمت به سازمان بهزيستي داراي ارزش و منزلت خاصي است چون به افرادي خدمت مي كنيد كه زبان انتقاد يا تشكر ندارند ولي دلها و قلب هاي بزرگي دارند.

خباز ادامه داد: هر چقدر خدمت با خلوص تر باشد ارزشمندتر است و خدمت در سازمان بهزيستي داراي اجر و قرب است كه خداوند درهمين دنيا اجرش را با داشتن فرزندان صالح مي دهد.

وي گفت: خداوند بزرگ مي فرمايد به اندازه يك مثقال خدمت و كار خوب اجر اخروي دارد و كسانيكه در اين دنيا كار خير مي كنند خداوند به آنان مدال خردمندي مي دهد.

همچنين استاندار سمنان از موسسه شميم بهشت كه در آن كودكان بد سرپرست و بي سرپرست نگهداري مي شوند حضور يافت و با اهداي گل و هدايا آنان را مورد تفقد قرار داد و در يك فضاي صميمي با آنان گفتگو نمود.

استاندار سمنان خدمت به اين كودكان را ارزشمند برشمرد و افزود: اگر در دوره خدمتي بهترين دوران را بر شمارم و دوران خدمت در بهزيستي است كه از ديگر مكان ها ارزش والايي دارد. 

تعداد بازدید: 67
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal