استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
سمنان مهياي برگزاري انتخاباتي امن و قانونمند است 1395/11/28
استاندار سمنان:
سمنان مهياي برگزاري انتخاباتي امن و قانونمند است
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري سمنان:
استاندار سمنان در نشست ستاد انتخابات استان سمنان در سالن مديريت بحران استانداري افزود: مردم در ارديبهشت 96 با كمال صداقت و صراحت و اعتماد كامل در انتخاب شركت خواهند كرد و حماسه پرشكوه ديگري را به وجود خواهند آورد.
وي گفت: مسئولان استاني در دهه فجر هر روز در يك شهرستان حضور فعال داشتند و همچنين نشست هاي خوبي با گروه‌ها و فعال هاي سياسي برگزار شده است كه نشان دهنده نشاط وصف نشدني مردم براي برگزاري انتخابات است.
استاندار سمنان ادامه داد: در سال 93 اعتبار طرح هاي افتتاح شده در دهه فجر 182 ميليارد تومان بود، در سال 94 اين اعتبارات به 462 ميليارد تومان رسيد و در سال 95 اعتبارها 727 ميليارد تومان افزايش يافت.
وي با بيان اين كه در دهه فجر 95 عمليات اجرايي 64 طرح با اعتبار 200 ميليارد تومان آغاز شد، افزود: در مجموع 485 طرح در استان سمنان در دهه فجر افتتاح و كلنگ زني شد كه 178 طرح مربوط به روستاها بود.
خباز گفت: تعداد روستاها در استان سمنان كم است اما براي اجراي عدالت اجتماعي در استان و براي بهره بردن روستاييان از ثمرات انقلاب اسلامي، طرح هاي خوبي براي روستاييان افتتاح و كلنگ زني شده است.
وي افزود: با سفر كاروان تدبير و اميد به استان سمنان 67 طرح مصوب شد كه اين طرح ها به 71 طرح افزايش پيدا كرد و كه در مجموع 948 ميليارد تومان اعتبار براي مصوبات اين طرح‌ها تعيين شد.
وي ادامه داد: 187 ميليارد تومان مصوبه اعتباري بانك ها براي طرح ها نيز تعيين شده بود كه از مجموع اعتبارات تا كنون 365 ميليارد تومان ابلاغ شده است.
استاندار سمنان اضافه كرد: همچنين با توجه به كاهش نقدينگي براي مهار تورم، 40 ميليارد تومان اسناد خزانه ملي براي استان سمنان ابلاغ شد كه همه اين اسناد در استان توسط دستگاه ها جذب شد.
وي يادآور شد: در سامانه بهمين ياب 2 هزار 459 واحد صنعتي و كشاورزي استان سمنان ثبت نام كردند كه به هزار و 803 پرونده رسيدگي شد و تا كنون 650 واحد توانستند 350 ميليارد تومان تسهيلات رونق توليد از بانك ها دريافت كنند.
استاندار سمنان گفت: دولت با شرايط سخت اعتباري توانست عمران و آبادي را در كشور توسعه دهد و ركود مزمن كشور را از بين ببرد.
اين نشست با حضور علي اصغر احمدي معاون سياسي وزارت كشور ، محمد همتيان و محمود قنبري معاون هاي استانداري و فرمانداران و بخشداران استان سمنان برگزار شد و فرماندارن نظرات و پشينهادهاي خود را براي برگزاري انتخباتي پرشور و امن بيان كردند.
تعداد بازدید: 33
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal